Dwayne 'The Rock' Johnson tancuje

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:493
Počet zobrazení:7 024

Dnes jsem si pro vás připravila asi dva roky staré video s mým oblíbeným hercem Dwaynem Johnsonem. Při své návštěvě v show Ellen DeGeneres si zahrál hru Uhodni tanec. Na to, jak mu to šlo, se můžete podívat v následujícím videu.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hahaha :-D
http://www.youtube.com/watch?v=AkG97P5vuvo

190

Odpovědět

Dwaynův sen.....tím to dost zabil....PROSTĚ ROCK

201

Odpovědět

Dwayne je podle mě někdo jak Arnie, taky dobrej skoro ve všem naco sáhne...uvidíme, jestli se pak taky dá na politiku :D

182

Odpovědět

Pro mě je to jeden z nejcharismatičtějších osobností šoubyznysu a ještě navíc talent na všechno. Člověk který se dostal i do nfl bohužel kvůli zranění... Dále umí zpívat, hrát na kytaru, tancovat, wrestling mu šel taky dobře, herecky se taky umí skvěle ukázat, když má dobrou roli a rozhodně tady v žádném případě nemohu říct, co je ve svalech to není v mozku.

200

Odpovědět

Každý v očakávani čaká na nový trhák s názvom Tančíci skála. Trailer bol dobrý. :D

190

Odpovědět

lesba trapná

18105

Odpovědět


Odpovědět

Dwayne je opravdu 'dream-man' - vysoký,silný,hezký,vtipný,sympatický,charismatický,milý a jako by to nestačilo tak i bohatý.... Myslimže každý by mu mohl závidět, jenom škoda že se proslavil wrestlingem(který považuju jako zábavu pro děti) a ne čímkoliv jiným :/ ikdyž teda své popularitě a oblíbenosti vděčí hlavně wrestlingu, díky kterému jsem ho vlastně poznal i já..

193

Odpovědět

Dwayne je borec a sympaťák pobavilo,ani jsem netušil že je to takový odborník na tance :D

192

Odpovědět

pořád sem čekal kdy tam budou mít gangnam style :D no nic,.. pak sem si přečet popisek :D ale pěkný jinak

197

Odpovědět

Pro mě je to jedno velké štěstí! GS je nehoráznej ŠIT!!! Nechápu jak si ho těch většina šivých francouzů dokážout zvolit jako prezouše!! Kolik jiných francouzských obyvatel s hrstí rozumu to asi musí nehorázně štvát.

1946

Odpovědět

"připravila jsem si pro vás dva roky starý video..."

181