E3 2019: Cyberpunk 2077, DOOM Eternal, Halo Infinite, Star Wars Jedi: Fallen Order

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:5 693
Herní expo E3 2019 je v plném proudu a přináší řadu slibných titulů, včetně velkolepých trailerů. Krátký výběr toho dosud nejlepšího najdete v dnešním příspěvku. Na kterou hru se tešíte nejvíce? (A proč právě na Cyberpunk?)

Přepis titulků

Můj kluk V... Zvládl jsi to, jsi snad ve všech zprávách. Jsi sám? Chci jenom prachy. Máš ten čip? Tak fajn. Bug, rozjeď to. Proč se nezajdeš opláchnout do koupelny? Za minutku se ti budeme věnovat. No tak, kámo. Ten tvůj krk, strašný. Zapínám bojový mód.

- Jeď! - Cíl potvrzen. O tomhle mluvím! Dovnitř a ven, děvky! Jsme pracháči. Jedeme do hlavní ligy, Jackie! Jacku? Do prdele. Ne, to ne. Fajn. Dostaň nás hned na kliniku. - Stav pana Wellese je kritický.

- Jeď! - Vyžaduje okamžitou pomoc. - Bude to dobrý, jen vydrž. Hej. Mysli na ty skvělý krámy, co si pořídíme. Mrzí mě to. Vezmi si ten posranej čip, Dexi. Každej korporátní fízl přijde rozrazit tyhle dveře po tom, co jste vyvedli s tvým šíleným kámošem. Sakra, takovou podělanou pozornost vážně nepotřebujeme. Bug, pomoz mi!

Kurva, vzbuď se, samuraji. Máme tu město k podpálení. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Working tonight John?

60

Odpovědět

Spis https://www.thegamer.com/e3-2019-breathtaking-cd-projekt-red-donate-go-kart-childrens-hospital/

Kdo je liny cist - typek, co mel dostat konzoli, by ji radsi daroval do detske nemocnice

00

Odpovědět

Škoda, že na takové videa tady musí být přehravač z doby bronzové, který snad v roce 2019 nezvládá ani těch 720p, co má ve výběru. A i když se člověk těší na Jense, tak ho neuvidí, protože ty videa zkoukne radši bez překladu (ne že by třeba CP2077 nebyl přeložen hned při vypuštění) přímo na utube.

Bohužel pro místní vedení je nějaká změna už nějaký rok nepřekonatelnou leností... Aspon jsem si připomněl, proč mě to sem přestalo bavit chodit každý den - tragický přehravač.

41

Odpovědět

Za mě jen to, že s překladem Cyberpunku máš samozřejmě pravdu ;) Trailer vypouštěli do světa už otitulkovaný a kéž by se jimi inspirovali i další tvůrci, kteří se kolikrát neobtěžují ani s originálním textem. Na mou titulkářskou obhajobu jsem ale nic neobšlehnul a poctivě si naklepal a načasoval vlastní texty, ty u původního videa byly zpracované lehce čuňácky :)

Do přehrávače nemám jako překladatel co kecat, tady Tě můžu jen ubezpečit, že Xardass o problému ví a jde o prioritu č.1...nedávno proběhla personální vlna (sám jsem se tu díky ní zjevil) a věřím, že se pozitivně odrazí na všech aspektech stránky. Jen to chce ještě trošku času :)

80

Odpovědět

Mě to mrzí, sám bych to změnil hned, ale na tohle jsem prostě malý pán :( Nicméně to nevzdávám a zkouším urgovat a připomínat se – aktuálně se řeší alternativy, jejich možnosti, výhody a nevýhody. Tak snad již brzy ve vašich kinech.

71

Odpovědět

No ukazka na cyberpunk brutalita.

110

Odpovědět

John fucking Wick 2077

220

Odpovědět

Na kterou hru se těšíte nejvíce? (A proč právě na Cyberpunk?)

Dík, pobavilo... a ano... je to tak.

301

Odpovědět

Co si budeme povídat, je to zaslouženě hlavní tahák a nenapadá mě moc her, které by mu mohly konkurovat ;) Ale i zbytek si zaslouží minimálně nějakou tu nostalgickou slzu.

81

Odpovědět

Jako vypadá to dobře jsem rád, že to bude Open World. Jediné co mě mrzí je, že tam nebudete moci řídit létající auto. To je dle mého velké mínus.

012

Odpovědět

Vývojári CDPR zvolili FPS pohľad namiesto TPS práve kvoli tomu aby vyzdvihli velkoleposť mesta vertikálnym smerom, dať tam lietajúce autá ktoré si sami riadime, tak by si len podkopali to čo vybudovali práve FPS pohľadom. :)

110

Odpovědět

Myslím, že desítky věcí jsou přednější a vyplatí se do nich investovat více než do létajícího auta. Naprogramovat fungování něčeho takového dobře je velmi náročné. Když se to udělá jenom na oko, tak to pak funguje jako houpání po NY v Amazing Spider-manovi?

90