Easton Corbin - Are You With Me?

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:3 544

Po delší době vám opět přináším jeden country song. Easton Corbin se narodil v roce 1982 a ve světě country muziky je poměrně nový. Ke slávě ho dovedl song "A Little More Country Than That", který pocházel z jeho debutového alba z roku 2010 a dostal se až na první místo v hitparádě. Na podzim minulého roku vydal své v pořadí druhé studiové album "All Over The Road", z tohoto alba boduje v rádiích píseň "Lovin' You Is Fun" a druhý single z letošního ledna, který dal albu název. Za svou krátkou kariéru nasbíral 2 nominace na CMA Award a 3 ceny ACA Award v roce 2010 - za nováčka roku, píseň roku od nového umělce a videoklip roku od nového umělce (obě za "A Little More Country Than That"). Já jsem pro vás dnes přeložila akustickou verzi písně "Are You With Me?", která taktéž pochází z jeho druhého CD.

Přepis titulků

Chci tancovat u moře pod mexickým nebem. Popíjet za měsíčního svitu brčkem margaritu. O půlnoci poslouchat mariachi. Jdeš se mnou? Jdeš se mnou? Chci dopadnout na tvou kůži jako déšť v Karolíně. Chci dojít až za hranice. Vzít tě na místa, kde jsem byl, i ta, která jsem ještě neviděl.

Jdeš se mnou? Jdeš se mnou? Můžeme jít za těmi bláznivými sny, žít na plné obrátky. Miluj mě, lásko. No tak, no tak, prostě mi dej ruce kolem krku. Můžeme utíkat, jako kdybychom žili navěky.

Chci vzlétnout tak vysoko, že už se nikdy nedotknu země. Chci milovat tak moc, že by mi to vytrhlo srdce z těla. Chci se ztratit tak moc, že už mě nikdo nenajde. Jdeš se mnou? Jdeš se mnou? Můžeme jít za těmi bláznivými sny, žít na plné obrátky. Miluj mě, lásko.

No tak, no tak, prostě mi dej ruce kolem krku. Můžeme utíkat, jako kdybychom žili navěky. Jdeš se mnou? Můžeme jít za těmi bláznivými sny, žít na plné obrátky. Miluj mě, lásko.

No tak, no tak, prostě mi dej ruce kolem krku. Můžeme utíkat, jako kdybychom žili navěky. Jdeš se mnou? Jdeš se mnou? Jdeš se mnou? No tak, no tak...

prostě pojď se mnou. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budu se snažit. Když už není pravidelný okénko, ale jen jednou za čas nějaký song, snažím se hledat nějaký opravdu dobrý. :)

220

Odpovědět

Naprosto souhlasím. Kéž by jich bylo více.

201

Odpovědět

Konečne som sa dočkal :) Krásna a skvelá country pieseň, to mi tu chýbalo. Ďakujem, Cheyenee!

202