Einstein - ptačí superstar

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:4 346
Počet zobrazení:41 350

Scénka z pořadu Pet Star, který vysílá televizní stanice Animal Planet. Účinkuje papouščice Einstein se svou majitelkou. Nutno dodat, že Einstein umí úžasné kousky a je opravdovou superstar zvířecí říše.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Pozdravte Einstein. Tak jo. Einstein, těšíš se? Pověz... Pověz všem, jak se jmenuješ. Jen se připravuje, musela si odkašlat. - Povíš nám, jak se jmenuješ? - Einstein. Ano, Einstein.

Pozdrav. Umíš pozdravit? - Ahoj. - To bylo pěkné. - A teď zdvořile. - Ahoj zlato. To je ono. Teď zkusíme pár zvířecích zvuků. Udělej... Tak jo, odkašlej si. Udělej vlka. Dobře.

Co takhle ptáčka? Umíš ptáčka? Správně. Umíš sovu? Pěkná sova. Co takhle kohouta? A co tučňáka, zvládneš tučňáka? To byl malinkej tučňáček. Co třeba šimpanze? Dobrá práce, Einstein. Umíš prasátko?

Někdy jsou buclatá, myslíš že by měla zhubnout? Co to hubnutí? No vidíš... Co takhle tygr v džungli? Ano, vrčí... Co takhle skunk? - Smraďoch - Ano, smraďoch. Teď nějaké zvukové efekty. Vesmírná loď? Dobře.

Teď vesmírná loď s lasery. Ano. Umíš spadnout? To je ono, i s dopadem. - Bolelo to? - Au, au, au. Jo. Mohla bys zašeptat? Výborně. Co takhle být zlá? Zazpíváme operu? Zazpívej operu...

- Ne-e. - No dobře. Prdíme na to? Einstein, to byla fuška. Byla to fuška? Ano, byla, ale ještě jsme neskončili, co myslíš? - Ne. - Jistě že ne. Co třeba fiesta? Tak jó.

Rozšoupni se. Umíš se rozšoupnout? Strašně ráda paří. Trsneme si? Pojď si zatrsat. To je ono. Potlesk je pro tebe. Dáš si něco k pití? - Pivo. - Vždyť pivo nepiješ, jen vodu... Tak je to lepší. Musíš teď chvilku počkat, protože mám problém. - O co jde? - O co jde? Zatoulal se mi pejsek, můžeš ho zavolat?

Pojď sem. Pojď sem. Dobrá práce, Einstein. Ale pejska nikde nevidím, už mě to nebaví. Taky se nudíš? Všichni tě zbožňujeme. Víš, že jsi slavná? - Jsi slavná? - Superstar! Je čas jít, co povíš? - Sbohem.

- Ano, sbohem a děkujeme.

Komentáře (112)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten je šikovný,líbil se mi. :)

00

Odpovědět

O čtyři roky starší, ale stále úžasné..

128

Odpovědět

Ja jsem naucil moji berusku (pap.senegalsky) litat na zachod na klec. A kdyz je u me tak rekne jenom kakat a leti.

315

Odpovědět

freaking hell

211

Odpovědět

stejně to je nejlepší video, co tu máte!:)

252

Odpovědět

Heh, babička taky měla papouška žako liberýský (tohle je kongo) a ten 75% zvuků dělal naprosto stejně^^
jina pro ty co nevěřej papoušek žako dokáže i sám skládat věty z naučenejch slov. Jen to chce bejt s nim skoro 24hodin denně a věnovat se mu

260

Odpovědět

boží... 10/10

241

Odpovědět

Půl hodiny jsem hledala svoji spodní čelist někde na zemi.. :D

271

Odpovědět

"Superstar" mi srazilo čelist dolu. Fakt nářez.

270

Odpovědět

Sweet... :)

201

Odpovědět

Jednou jsem byl ve zverimexu a prodavač tam měl papouška, co si furt pískal. Pak mu řekl: "Drž hubu!" a ten papoušek: "Proooooč?" :D

352

Odpovědět

takého chcem :D

221

Odpovědět

hej tož tohle má grády fakt super sem se musela i zasmát fakt boží :D

251

Odpovědět

ty kokos tak toto je upa bestovnyy video :D a ten co si myslii ze je to daaky fake tak je to poraadnej debil a keby bol ludskyy mozog cokolaadou mal by v hlave jedine jen maluu lentilku :D :D

200

Odpovědět

Xav: FAKE jseš jenom ty. I ten papoušek má větší rozum než ty. Hlavně tu propaguj svůj názor, ne tohle přece papoušek nemůže dokázat, že? Jseš hloupý omezenec.
Jinak super, trénink byl asi dlouhý, ale Žako je jedním z nejchytřejších papoušků na světě a naprosto úžasný...

230

Další