Koho vzít do party?Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:1 489
V běžných RPG můžete na úkoly brát jen omezený počet společníků. Koho potká štěstí tentokrát?

Přepis titulků

Vítejte zpět u pořadu Kdo zůstane v táboře? Dnes je důležitý večer, protože nás čeká obřad růže. Naše hrdinka nahlédne do svého nitra a rozhodne se, se kterými společníky bude putovat a kdo zůstane v táboře. KDO ZŮSTANE V TÁBOŘE? Jak se cítíte? - Jsem nervózní.

- Jo. - A co ty? - Čeká nás důležitý večer. To je pravda. Tak pojďme na to. Tři růže. Čtyři společníci. Jeden po druhém přistoupíte a dostanete růži. Poslední, kdo nedostane růži, zůstane… v táboře. Kdo dostane první růži?

První růži dostane… Nemám dobrý pocit. Nestrávili jsme spolu moc času. Možná proto, že nic moc nevydržím. Nevím, co mám čekat. Podle mě tady všichni ví, že růže půjde mým směrem. …mág. Jsem v šoku.

Vždyť je vyloženě nepoužitelný. Úžasné. Neuvěřitelné. Vím, že jsme spolu zatím nestrávili moc času. - Ale chci to změnit. - Já taky. Ty bláho. Vy*er si oko! Gratuluji. Nemůžu tomu uvěřit. Nestrávili jsme spolu moc času. Ani jsme si neza*ukali.

Dvě růže. Tři společníci. Dva z vás budou součástí dalšího dobrodružství. Jeden z vás zůstane v táboře. Tato osoba mě neustále překvapuje. Je to někdo, kdo je nečekaně silný. Zloději, přijmeš tuto růži? Jistě.

Byl jsem si tím celkem jistý. Naše společná noc byla vyloženě šťavnatá. Gratuluji. Ne, ne*ukali jsme spolu. Kousl jsem ji. Pil jsem jí krev. Zbývá jedna růže. Dva společníci. Jeden z vás zůstane… v táboře.

Mohla bych být nervózní, ale nejsem. Jsme propojené jako nikdo jiný tady. Jestli jsme si za*ukali? Ano, stoprocentně. - S kým ještě *ukala? - S kým ještě *ukala? - Co? - P*cáme spolu. Doslova s každým. I s ním! - Další růže…

- Nejprve musím něco připomenout. Zbývá jedna růže. Dva společníci. A jeden z vás zůstane… v táboře. Poslední růži… dostane… - Kleričko… - Jo! - Co?

- Tobě bohužel růži dát nemohu. - Jo! Přijímám! - Ne, tobě ji taky nedám. - Vždyť jsme si za*ukali! - Oba zůstanete v táboře. A co růže? Růži dám nováčkovi. Ku*va! Do p*či už! Nováčku, sice jsme se teprve potkali, takže nevím, jak se hodíš do příběhu celé hry, ale jsi o level výš než ostatní.

A za*ukali jsme si. A za*ukali jsme si. - Ta snad *uká s každým. - Tak, dámy a pánové. Díky, že jste sledovali tuto epizodu Kdo zůstane v táboře? Koukejte se i příští týden. Zjistíte, zda taťka Halsin zůstane v partě, nebo zda si za*uká s mamkou Mintharou. Na viděnou. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To by nebylo špatné, zůstat s Britt v táboře...

40

Odpovědět

geniální :D

00

Odpovědět

Ano je jasné, že Astarion projde :D

10