KovářEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:11 115

Dnes se podíváme, jak těžké živobytí mají kováři. A možná přijde i Greg.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Hrdino! Co tě přivádí za kovářem Bodgerem? Chci naplnit svůj osud a obléci zbroj svého lidu. Argonovu zbroj, říkáš? To není jen tak ledajaký úkol, hrdino. V této zemi je jen málo tak schopných lidí, že by byli schopni vytvořit tak složitou zbroj. Bude na to potřeba spousta surovin a všechen můj um.

ARGONOVA ZBROJ VYTVOŘIT Pustím se do toho. Hotovo. - Hej, lidi, co tam děláte? - Sklapni, Gregu! Už tě mám dost. Je divné, že jsem v tom nebyl. Všechno se netočí kolem tebe, Gregu! Nemusíš se plést do každého rozhovoru.

Každý mluví jen s Gregem. Teď jsem na řadě já! Chováš se trochu jako šulín. Tak já se chovám jako šulín? Trošičku. No ale ty... Česnekový dech. Jo, pěstuju česnek.

Jo, Greg, co pěstuje česnek a kterému česnek smrdí z huby. Určitě jsi strašně zdravý, protože česnek je zdravý. - Asi jo. - Jasně. - Vlastně bych potřeboval česnek. - Jo. - Žena chce česnek. Můžu si přijít? - Jo. Za chvilku jsem tam. Epický kovář Bodger, ten je nej!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čekal sem, že se jí to v rukách zase změní na nějakou podprsenku jak v předchozích dílech a ono nic

100

Odpovědět

já taky, nakonec sem ale pohonil i tak

202

Odpovědět

schytám palce dolů, je mi to jasný :D ale tohle je první díl, u kterého jsem se fakt upřímně smál :D Nejlepší díl zatím :D

33

Odpovědět

Good morning. Nice day to makin', isn't it?

Jinak proč dává česnek i do ty zbroje... ?

32

Odpovědět

Dialogů, jako je ten na konci, by mohli natočit víc :D

151

Odpovědět

Tak k tomuto videu bych chtěl vidět video z natáčení... ;-)

210