Krysa plnilkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 536
Kdopak plní barely kořistí, když dobrodruzi pevnost vyčistí?

Přepis titulků

- Dobrou, broučku. - Dobrou, taťko. - Povíš mi pohádku na dobrou noc? - Jasně, jakou? Chci tu o kryse plnilce. - No tak… - Chci tu o kryse plnilce! Tak jo. Věděla jsi, že po Azerimu jsou roztroušeny bedny a krabice, barely a truhly, které jsou někdy zamčené na klíček? A uvnitř všech těchto květináčů a beden bys našla poklad nejeden?

Někdy je to meč, jindy zase štít, někdy zase přísady, které musíš mít. Ale ať jde o poklad, anebo jen klacek, dobrodruzi to chtějí dostat do svých špinavých pracek. A když se ze zaprášené vázy začne linout záře, úsměv zaplaví jejich nenažrané tváře. Vykřiknou: „Jo, tohle je nejlepší vůkol!

Díky tomuhle splním každičký úkol.“ Ale myslíš, že se někdy zamyslí, kdo tam všechny ty věci nasyslí? Kdo do té krabičky dal blyštivý kamínek maličký? Kdo ze svitku udělal v misce svou vizitku? Kde se vzalo to nádherné brnění? Jak se to všechno ocitlo v nuzném farmářově stavení? Stačí se pod sebe podívat.

Tam uvidíš odpověď se ošívat. - Krysa plnilka! - Schovává se v temné noci, všemožné stíny využívá ku pomoci. Ať u jde o palici, klobouk, či knihu, to všechno tam krysa plnilka schovala v předstihu. Roztomilé! Prý že je to princ prokletý. Hloupost!

Pravda je mnohem horší, vy poplety! Je to tajemná bytost, zrádná příšera, která temné plány spřádá za šera. Ale my známe fakta a celou pravdu. Jde o obyčejnou krysu, opravdu! - Hurá, krysu plnilku mám ráda. - Já vím. - Chci se s ní kamarádit. - Ona s tebou určitě taky. - Tak jo, dobrou noc.

- Dobrou, taťko. - Už spí? - Za chvilku. Tak já jdu do práce. - Počkej! Opravdu musíš? - Co je? Můžeš si to obléct později? Co když tě uvidí sousedi? Ty se stydíš, že tě se mnou někdo uvidí? Ano! Jsi nájemná krysa, do hajzlu! Hrozně moc se stydím! Moje práce je důležitá, jasné? A je to tu zas!

Víš ty co? Dneska to nedám. Musím kořistí zaplnit celou schmargonrogskou pevnost! Takže na tohle nemám dneska ani čas, ani energii. Hele, proč to musíš dělat zrovna ty? Nemůžeš mít nějakou slušnou práci? Můžeš zase prodávat ovoce, to jsi dělal rád. Fredo, tohle jsme přece už řešili. Nechci být ta, která naší dceři řekne, že její tatínek je krysa!

Krysu plnilku miluje! Protože jí každý večer motáš hlavu tou pitomou říkankou! Slyším tě u toho, Frede! Dobře, skončila jsi? Jo. Skončila jsem. Je konec. Co to má sakra znamenat?

Se*u na to, vyřeším to ráno. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý překlad!!!

50

Odpovědět

Těžká práce. A záslužná! A ještě musí taky někdo přemlouvat vlky aby žrali ty zlaté prsteny. A nezapomenout na peníze ve všech vykotlaných pařezech!
:D
Skvělý překlad.

90

Odpovědět

Úžasná říkanka a dle mého názoru skvělý překlad :)

280

Odpovědět

Díky :)

90