MentorEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 494
Základní trénink bývá občas nudný, ale někdy končí tím, že musíte svému mistrovi ukázat, co vše jste se naučili. Někdy na něm samotném…

Přepis titulků

Dobrá, zlepšil ses, mladíku. Díky tvému tréninku. A teď mi musíš ukázat vše, co ses naučil. - Jsem připraven. - Začneme s mečem. Dobře. Zasáhni mě. - Pokud se ti to podaří. - Zasáhnout tě? Mám si vzít dřevěný meč nebo tak něco?

Zasáhni mě. Pokud se ti to podaří. No tak dobře. Do hajzlu! - Dobře. - Jak jako dobře? Jsi vážně zraněn! Dobře ses to naučil, mladíku. Asi jo, ale měli bychom ti sehnat pomoc. - Další test. - Ne, fakt potřebuješ pomoc. - Tentokrát použij dýky.

- Ne, hele… Použij dýky. - Myslím… - Znovu! Dobře. Dobře, jdeme na to. Panebože! - Dobře. - Ne, to teda ne! Tohle je hodně zlé. A teď další test.

Ne, zapomeň, musíš odsud pryč. Použij šípy. - Na to zapomeň! - Zasáhni mě svými šípy. - Končíme! Potřebuješ pomoc. - Zasáhni mě šípy! Dobře. - Dobře. - Páni. A teď další test. Dobře.

Nech mě vybuchnout, chlapče. Dobře. Poslední test. Chci, aby sis na mně vyzkoušel své vrhací nože. Dobře. TRÉNINK KOMPLETNÍ Naučil ses vše, co tě mohu naučit. Sbohem, dobrodruhu.

Dobře no, tak já už jdu, ale seš fakt… - Hodně štěstí na cestách. - Tak jo, jsou tu lidi. Zlo této země teď jistě zanikne. Tak jo. Pomoc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Help!" Zabilo!

112

Odpovědět

To už tu bylo ve skeči Monty Python.

012

Odpovědět

Ne, nebylo. Pokud tento skeč porovnáváte se známým skečem MP "souboj s černým rytířem" ze Svatého grálu, pak jste minimálně jeden z těch skečů nepochopil. Jiná zápletka, jiná motivace postav, jiná pointa.

102

Odpovědět

+MontyFanTěsně vedle.

Myslím skeč "Vilém Tel". Scénka "souboj s černým rytířem" se neukazuje ani ve vyhledávání tohoto serveru.

010

Odpovědět

+LVilém Tell od MP je taky o něčem úplně jiném. Tohle je krásná parodie na herní tutorialy.

101

Odpovědět

pomylit si Monty Python s Key & Peele, Jsem v důchodu

14