MeteorEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 067
Azerim ohrožují Temní pánové a naši hrdinové mají jedinou možnost. Seslat kouzlo ze svitku s apokalyptickými následky. Jak se rozhodnou?

Přepis titulků

Ještě jste ani neviděli mou finální podobu! Celý Azerim se bude klanět Temným pánům! Adamisi, to je konec. Jen my sami dva nemůžeme porazit přízrak Temných pánů. Něco musí jít udělat. Tento svět je ztracen. Mohl bych udělat jednu věc. Ne, to nesmím…

Co, Adamisi? - Je to něco hrozného. - Adamisi, pověz mi to. Mohl bych použít zapovězený svitek. - A přivolat meteor. - To nemůžeš myslet vážně. - Jinak to nejde. - Víš, co seslání toho kouzla znamená. Ano. Všechny nás to zabije. Ženy i děti. Stromy i zvířata.

Celý Gerdawn. Adamisi, pokud ten meteor přivoláš, tak už nebude cesty zpět. Ale já musím, Alandore! Ne. Adamisi, já ti zakazuji ten svitek použít! Seslání meteoru je naše jediná možnost. Možná zničí Gerdawn, ale Azerim bude mít šanci přežít. Kruci, máš pravdu! Adamisi, přivolej svůj mocný meteor!

Človíčci maličcí, zemřete! Všichni zahynete! Celý Azerim lehne popelem! Bylo mi ctí sloužit s tebou světlu, bratře. Nápodobně, Alandore. Čekal jsem, že to víc poničí okolní krajinu. Já jsem čekal apokalypsu. Nemáš ještě nějaký ten svitek?

- Můžu použít ten samý. - Jo, ještě mu zbývá pár použití. Jo, nevypadá to, že nám to ublíží. - Ne, nevypadá. - Tak jo, tak jdem na to. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy prosim prelozite Baelin route nebo jak se to menuje... ten jejich hlavni pribeh kterej vybirali penize na kickstarteru
dik

05

Odpovědět

Odpovědět

Také jsem si dal 3x energeták s rumem a čekal dle varování že mě to zabije a nic :D

59

Odpovědět

Psali že hned?

120

Odpovědět

Nad 400 mg kofeinu denne pri pravidelnom pouzivani a smrtka si zacne brusit kosu

14

Odpovědět

+___400 mg kofeinu je dávka, kterou někteří považují za horní hranici toho, co je bezpečné pro těhotné ženy. Ke kávě v těhotenství: Světová zdravotnická organizace pití kávy nezakazuje. Denní příjem 200 – 400 mg kávy považuje za bezpečnou dávku. (P.S. Já jsem během ani jednoho těhotenství nepila ani kafe, ani kolu. Ale oboje piju zřídka i netěhotná. I když kvalitní káva dobře uvařená, to je bezva věc.)

12

Odpovědět

+Ne neOno je snad kafe 100% kofein? Rekl bych ze 400 mg kofeinu nebude to samy jako 400 mg kafe.

40

Odpovědět

+DespyKlasické espresso má 80 mg kofeínu.

00

Odpovědět

+Ne neA nechyba vam energia cez den bez kofeinu ? Alebo je to iba v hlave, zvyk ?

00

Odpovědět

taky jsem si dal rum a čekal, jestli tě to zabije :D

110

Odpovědět

Je dobře, že započítáváte unikátní okolnosti vaši váhu fyz. stav plnost žaludku gen. predispozice :-D

10