Pauza 2Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 328
Když si chcete prohlédnout inventář a něco vyrobit, v mnoha hrách se zcela zastaví svět. Je to ale vůči tamním postavám fér?

Přepis titulků

Pauza! Do hajzlu. Došly mi léčivé lektvary. Pauza! - Co se děje? - Něco vyrábí. Ale proč neútočíme? Protože zahlásil pauzu. Něco vyrábí, tak je pauza. - Jaká pauza? Vždyť se můžu hýbat. - Jo, ale musíme počkat. - Proč? - No prostě proto… - Do ř*ti, už jde.

- Tady je. Konec pauzy. Pauza! Do háje. - A co dělá teď? - Prohledává svůj inventář. Vrhací předměty, takže asi hledá granát. Do háje. Měli bychom ho zastavit. - Ne! - Proč ne? Kvůli etiketě přece!

Jaké etiketě? Vždyť hledá granát a chce nás zabít! Neboj, žádný nemá. A co dělá teď? Teď asi jde do menu vyrobit granát. Bandito jedna, nechápu, proč tady jen stojíme, čekáme a chytáme lelky. Protože to je slušnost, bandito dva. Jak by bylo tobě, kdyby na tebe zaútočil během tvé pauzy? - Počkat, my můžeme taky pauzovat?

- No, jakože ne, ale jde o princip. - To je blbost. Zaútočím na něj. - Ne! Opovaž se! - Proč ne? - Protože to není fér. Fér? Vždyť má lektvary, vyrábí granáty. Dokonce může zapauzovat celý svět. - A my máme akorát tyhle debilní meče. - Nejde o něj, ale o nás. Abychom se mohli vrátit do tábora banditů, zalézt si do stanu, podívat se do zrcadla a mít dobrý pocit z dnešního banditování. - To je ale blbost.

Jdu na to. - Ne! Co se to ku*va stalo? No co? To snad není pravda. Nech toho. - Máš ze sebe radost? - Jo, zabil jsem dobrodruha. - Ale za jakou cenu? - Za žádnou. Nic to nestálo. - A co čest? - Čest? Jsme zloději a bandité.

- Copak mezi zloději není žádná čest? - To ví každý, že ne! Jdu do tábora a řeknu to na tebe šéfovi. Hele, klidně. Podle mě z toho bude mít radost. - Fakt? - Jo, zabil jsem dobrodruha. Teď ho oberu. Proto nás sem poslal! Neskutečné, bandito dva, neskutečné! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jelikož jsou hry,jako WoW, Darksouls , a jiné co nejdou pauzovat :D

00