Přelidněno a Leeroy JenkinsEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:8 316
Občas je na serveru plno. A postavy to pak nemají jednoduché. Anebo jdete na velkou výpravu a jeden z vašich členů je... nedočkavý (přestože se později ukáže, že to bylo celé nahrané).

Přepis titulků

Moje ovce pobíhají... Jo, dobře, jasně. Hned se k vám všem dostanu. - Sýr. - Nemáš dost zlata. Dobře, všichni o krok zpátky, jo? - Mám tu nějaké pavouky a krysy... - Dál. - Mám krysy v... - Dál. - Ovce, ovce...

- Dál. - Dál. - Obchod. Tady mám věci. - Dál. - Žádné dál! Žádné dál. Zlý drak. - Nemáš dost zlata. - Přijmout. - Přijmout. - Paráda, bereš úkol? Super. Co? Co? Bereš ten úkol? Obchod? - Dál.

- Dál. - Proč dál? - Dál! - Dál! - Přestaňte řvát dál! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zack Hemsey - The Way

00

Odpovědět

Nějak Vám tu blbne vyhledávání ... není to poprvé, co jsem něco hledal a ve výsledcích samé nesmysly. Ok, možná jsem si nepamatoval přesný název videa nebo se netrefil ani do jednoho otagovaného výrazu, ale sakra když napíšu "Leeroy Jenkins" , tak očekávám, že mi to najde videa buď o Jenkinsovi nebo o Leeroyovi .... Místo toho vidím Grindelwaldovy zločiny, Lee Mack a nenávist k plněným sušenkám, Proč staví Čína vysokorychlostní tratě? a podobně ..... OK, tak zkusíme uvozovky.... no to nejde vůbec... tak zkusíme logické operandy... Leeroy AND Jenkins.... to by mohlo vyjít. Výsledek ?? -> Komise bojující proti společenským nedorozuměním , Proč je v Thajsku tolik transgender žen? , Joe Rogan o transgender sportovkyních, Doručování krve dronem .... WTF ?? Jdu na google... napisu Leerroy Jenkins titulky a prvni odkaz vede ke správnému videu.... sem...

50

Odpovědět

Jo, vyhledávání není nejlepší (google je často spolehlivější), náš programátor už se ale chystá ponořit do jeho hlubin, tak snad brzy dojde k nápravě :)

41

Odpovědět

+XardassVyhledávání "není nejlepší" od doby, co se přešlo na nový web, a ty slibuješ nápravu pomalu každý měsíc.

13

Odpovědět

Napíšeš AVGN a na první stránce ani jedno video od něho :-)

10

Odpovědět

minule fakt slabota ale dneska parada:)

40

Odpovědět

Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

80