Přivolávací kouzlo a Ohnivá střelaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 089
Co dělat, když zapomenete koupit důležitou věc a už jste v dungeonu? A jak dopadne duel mezi mocnou čarodějkou a válečníkem?

Přepis titulků

Všichni připraveni? Tohle je ten nejnebezpečnější dungeon ve hře. Připraven. Zakouzlím na nás ochranné kouzlo. Paráda, díky. - Vevnitř bude hrozně důležité léčení. - Souhlas. Hamishi, rozdáš léčivé lektvary? Hamishi?

Hamishi? Léčivé lektvary? Léčivé lektvary, co jsi koupil ve městě? Jasně, chceš léčivé lektvary, které mám já. - Ano. - Které jsem přinesl. - Takže jsi je nekoupil? - Nevím. Proč... Zapomněl jsem. - Hamishi! - Omlouvám se. - Dobře, takže... Použiju jednorázové kouzlo na přivolání obchodníka.

Brnkačka, super. Zabil jsem pro něj pět draků, ale vyplácám ho, - protože jsi nekoupil léčivé lektvary. - Jasně, pohoda. - Zdravím... - Dál. 99 léčivých lektvarů. - Díky, dobrodru-- - Dál. Tady máte lektvary. A teď buďte ostražití.

Tenhle dungeon je plný strašlivých potvor. A musíme zůstat blízko pochodně. Když vejdete do temnoty, tak brzy zemřete. Ve tmě na vás čeká rychlá smrt. Dobrodruzi... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To druhé video sem čekala že skončí přesně takhle.

00

Odpovědět

You are level one firebolt! :)

10

Odpovědět

Jelikož zrovna rozehrávám mage v Pathfinder:Kingmaker, to druhé video mnou silně rezonovalo :D

"1-6damage twice per day!"

"lvl2 barbarian scored critical strike for 32 dmg"

FML

30

Odpovědět

To první video perfektní! :-)

110