Vzájemné poutoEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 432
Ne vždy si člověk uvědomí, že není ve hře jediným hráčem…

Přepis titulků

Máme za sebou neuvěřitelnou cestu. Ale každá cesta má svůj konec. Tohle je konec? Zvládl jsem to? - Tohle je poslední souboj? - Ano. Poslední temný pán tě čeká tamhle. Jakmile se tam vypravíš, tvá služba Honeywoodu skončí. Nečekal jsem, že to zvládnu. Jsem připraven na posledního, nejzuřivějšího temného pána.

Ať se ti daří, příteli. Bylo mi ctí se s tebou potkat. Byla to velice dlouhá cesta. Ty mi budeš chybět nejvíce, Gregu. A já si slíbil, že nebudu brečet. - A už se mi spouští slzy. - Tyhle pocity jsem nečekal. Ale s prstenem tvého děda vím, že to zvládnu. Gregu, byl jsi mi víc než jen pomocníkem. - Byl jsi mi skutečným přítelem.

- Pojď na mou hruď. Mohu s jistotou říct, že ze všech dobrodruhů, co znám, jsi mi ty tím nejdražším. Rozhodně. Bez výjimky. Stoprocentně nejdražší. Opatruj se, dobrodruhu. A šťastnou cestu. Máme za sebou neuvěřitelnou cestu. Ale každá cesta má svůj konec. Nemůžu tomu uvěřit. Vím, že tohle byl cíl, ale já jsem opravdu tady, na konci!

- Ano. Poslední temný pán je tamhle. - Kdo to krucinál je? Ne, hele, nikdo… Hele, ty jsi řekl, že jsem nikdo? Všechna naše dobrodružství nic neznamenala? Ovce jsem pochytal z plezíru? Ne, to pro mě znamenalo hrozně moc. Jsi mi vším! Říkal jsi, že já jediný jsem schopen pochytat tvé rozuteklé ovce. Tak počkat, kolik lidí ti pomohlo pochytat tvé rozuteklé ovce?

Hej! Co na tom záleží, kolik dobrodruhů mi pomohlo pochytat mé ovce? Oba dva jste mi byli vším. Oba! Ztrácím oba dva své nejlepší přátele. Své nejoblíbenější dobrodruhy. A to ve stejný den! Cože? Úplně mi to láme srdce. Já jsem tady oběť! Tohle je pro mě náročný den. No, asi je těžké se rozloučit.

Neuvědomil jsem si, jak silné pouto nás váže. Jo, přesně. Je to těžké. Ale takový už život je. Musíte brát to dobré i to zlé. A zažili jsme spolu dobré věci, ne? Panebože, tohle je konec? No, ano, tohle je konec, poslední temný pán… - Co to má bejt? - Ty mrcho! Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Tohle jsi dělal i s nimi?

- Ne, tohle je prvně… - Já myslel, že máme pouto. - Máme! - Ne, to teda ne. - Hele, podívej se na mě! Ku*va! Chtěl jsem ti dát facku.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proto je vhodné po dopití rozbít skleničku, pohřbít své stádo manželek a nechat se zakopat s mečem.

47