=Otravný pomerančOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:939
Počet zobrazení:8 912

Zajímalo vás, jak by vypadal potomek Raye Williama Johnsona a Otravného pomeranče? No, asi nějak takhle.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nazdar, jabka. Už jste někdy viděli v zoo něco takového? Kýchám třpytky. To maršmelou by měli zatknout za omezování osobní roztomilosti. Už jste někdy viděli maršmelou kýchat třpytky? A koukněte na tohohle týpka. Vyskočil tak vysoko do vzduchu, že by mohl nosit tenisky Air Force Ones.

Jseš jabko a tohle je ovocný fake. Chápete? Air Force Ones? Pořád jabko. - Jseš jabko. - Ne, ty jseš jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Jabko. Když mluvíme o vzduchu, naše druhé video je plné dalšího plynu: Rajského plynu.

Dobře, teď... Dobře, já teď... Mám dva prsty. Víš, ty vlastně nemáš žádné prsty. Žádné prsty? To je dobrý! To je dobrý! To je dobrý! Nikdy jsi neměl prsty. Tenhle týpek je úplně mimo.

Ale nejlepší je konec. - Hej, hej, Hruško. -Ano, Pomeranči? Airbag. Viděli jste to? Přímo do ksichtu. Určitě si říkal: "Ty vole, to je srandovní. Musím to ukázat..." Nečekaný airbag! Nevím, jak vy, ale já nesnáším nečekané airbagy.

Prostě si sedíte, hledíte si svého, když zničehonic... Všichni mi posílali tohle další video, tak na něj hned koukneme. Jde o reportáž, ve které málem zabili jedno ovoce, ale to není ta nejlepší část. Tohle je ona... Šplhá do vašich oken a chce vás nasekat, lidi.

Nasekat, nasekat. Takže byste měli schovat vaše děti, vaši manželku. Vaše děti, vaši manželku. A schovejte manžela, protože chce nakrájet všechny. Nemusíš přijít a přiznat se k tomu. Už tě hledáme a taky tě najdeme, taky tě najdeme. Takže si klidně běž.

Klidně si běž. Klidně si běž. Noži, noži-noži-noži-noži. No teda! Ten kluk je šílený! Nechtěl bych být jeho nepřítel. Určitě by mi pěkně osladil život. Co dostanete, když zkřížíte jednorožce, pomeranč a duhu? Ovoce s jedním duhovým obočím. Trapný.

A nejenom to. Taky naše poslední video. - Hej, Charlie, hej! - Propásneš tu duhu. Hej! Hej, Charlie, vzbuď se! To je duha! Bože, lidi. Doufám, že je to opravdu důležitý. Zase hoří v kuchyni? - Musíme se jet podívat na duhu! - Jo, musíme si dojet pro hrnec zlaťáků! Tak honem! Hrnec zlaťáků na konci duhy! Tak jedem! Hrnec zlaťáků.

Jasně. - Tak já půjdu zase spát. - Ne, Charlie! Musíš vstát a dovézt nás k duze. Přestaň na mně prosím skákat. Jo, chci svůj hrnec zlaťáků, Charlie. Tak dělej. Honem! Miluju duhu a štěňátka a koťátka a kytičky a duhu a mráčky a zajíčky a duhu! Dobře, fajn! Pojedu se s vámi podívat na tu duhu. Tý jo, duha má magické schopnosti.

Ale víte, co dalšího má také magické schopnosti? Naše otázka dne, která je od uživatele jménem Drsnejtuřín. "Takže, kdybyste uvízli na ostrově s jedním ovocem, jaké by to bylo a proč?" Takže, kdybyste uvízli na ostrově s jedním ovocem, jaké by to bylo a proč? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem.

Díky za sledování dnešní epizody =Otravný pomeranč. Já jsem Otravný pomeranč a pod tohle se ukrknu. Tak mi povězte, jabka, pokud jsou sloni mikrovlnky, co jsou teda aligátoři? Aligátoři jsou opice, rozpoltěné jako Hitler oblečený jako králík. Aligátoři jsou strašidelní.

Aligátor je papiňák. Aligátoři jsou jabka. Kufry. Pokud jsou sloni mikrovlnky, tak aligátoři jsou toalety. - Hej, hej Charlie! - Co? Nůž! Ó Bože! Přímo do druhé ledviny!

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost trapná parodie ....

194

Odpovědět

hodně špatná parodie! pomeranči ... di do p*či!!!! RWJ is a best!!! :x a vitku a wulve .. vyližte si prd*le!! :DDDDDD

194

Odpovědět

ovoce je kaki protože chutna jako dyně =)

181

Odpovědět

Nejlepší na tomhle videdu je DrsnejTuřín. :D

185

Odpovědět

vitek38: 100% souhlas. mě se dělá blbě jenom ho vidím....

1819

Odpovědět

=3 je nejlepší a pomeranč ať jde do.....

(Rýmuje se třeba číči :D)

1817

Odpovědět

Coreyec: Aha a proto maj jeho videa pravidelně hodnocení kolem 9? ;) To víš že jo... Já osobně =3 zbožňuju a společně se Životem na koleji jsou to podle mě nejlepší seriály tady :)

182

Odpovědět

Lepší tohle, než =3. Já toho blbouna jedním slovem nesnáším.

1928

Odpovědět

Coreyec: Omyl, tebe to nebaví. Myslíš, že kvůli takovému chcípáčkovi, jako jsi ty, sem přestanou něco dávat? ;) Pochybuju.

185

Odpovědět

kdybyste koukali i na ostatni epizody tak vybral dost popularni videa a udelal na ne parodie , takze to ma nakej zamer a napad a ne ze to pokazil. ja osobne sem se taky moc nebavil ale tadle kritika je docela prehnana

182

Odpovědět

Coreyec - náhodou to lidi baví. Ray je borec. Tímhle to pokazil. Raye zbožnuju, jedniej kdo je tu trapnej je ten pomeranč.

186

Odpovědět

xD . more funny than =3 srsly

187

Odpovědět

Coreyec: Video je o hovně ale Ray neni trapák, spíš mi příde že tim právě demonstruje že Annoying orange neni vtipnej :)

187

Odpovědět

PÍČ****A

1816

Odpovědět

Tento kluk je absolutní trapák... raději sem dejte něco jiného. Lidi už to nebaví.

1815

Další