Jednorožec CharlieOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:501
Počet zobrazení:6 744

V další speciální epizodě Otravného pomeranče se naši hrdinové vydají za vzrušujícím dobrodružstvím na hřbetu Jednorožce Charlieho. A ten, kdo netuší jakou trpělivost Charlie má, rozhodně se musí podívat sem. Někomu taky mohla přílišná fascinace duhou připomenout toto video a nakonec nesmím zapomenout na všechny epizody Otravného Pomeranče.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Déšť mě šimrá na nose. O čem to mluvíš? Vždyť nemáš žádný nos. Přestalo pršet. Podívej, Pomeranči. To je duha! Jéé! Opravdická duha! Hej, hej, Charlie! - Hej, Charlie, hej!

- Propásneš tu duhu. Hej! Hej, Charlie, vzbuď se! To je duha! Bože, lidi. Doufám, že je to opravdu důležitý. Zase hoří v kuchyni? - Musíme se jet podívat na duhu! - Jo, musíme si dojet pro hrnec zlaťáků! Tak honem! Hrnec zlaťáků na konci duhy! Jedem! Hrnec zlaťáků. Jasně. - Tak já půjdu zase spát. - Ne, Charlie! Musíš vstát a dovézt nás k duze.

Přestaň na mně prosím skákat. Jo, chci svůj hrnec zlaťáků, Charlie. Tak dělej. Honem! Miluju duhu a štěňátka a koťátka a kytičky a duhu a mráčky a zajíčky a duhu! Dobře, fajn! Pojedu se s vámi podívat na tu duhu. Ne, děláš to špatně, Marshmallow. Dělá se to takhle. Dobře.

Bože, můžete s tím už konečně přestat? Ježiš, proč prostě nejdeš rovnou za rohem? - Hej! Hej, Charlie! - Co je? - Hej, Charlie, hej! - Co je?! Co si koupíš za svoje zlaťáky? Já si koupím hrnec zlaťáků. Je vám jasný, že tam na konci žádný hrnec zlaťáků nebude? Já si koupím další duhy.

Nemůžeš si koupit blbou duhu. Tak si koupím stroj na duhu a ten mi jich udělá miliony. Panebože, počkat. Kdo je tohle? - To je Hruška a Trpasličí jablko! - Dělejte. Pojedeme si pro hrnec zlaťáků na konci duhy. Charlie nás tam sveze. Naskočte! - Hurá Charliemu! - To ne. Nepovezu vás všechny a ještě tyhle zavazadla.

- Ale ta zavazadla jsou důležitá, Charlie. - Jo, jsou důležitá, Charlie. No tak, Charlie! Dobře! Vezmu i ty blbý zavazadla! Panebože, můžete sklapnout?! Ty zavazadla jsou strašně těžký! A tohle nevypadá moc pevně. Neměli jsme na to lézt. Přestaň mlátit hubou prázdnou slámu a prostě jdi, Charlie. Vážně, kluci.

Ten most se začíná rozpadat. Musíme se zbavit těch blbejch zavazadel. To nejde, Charlie. - Jo, Charlie, nemůžeme. - Proč? Co je uvnitř? - Padáky. - Cože? Sakra, moje noha. Není to jen obyčejná duha, je to dvojitá duha. A dva hrnce zlaťáků!

- Co to znamená? - Já vám řeknu, co to znamená. Znamená to, že ty hrnce jsou moje. Sklapněte, lidi! Přísahám, že jsem sem vůbec neměl chodit. Teď mám akorát zlomenou nohu, díky tomuhle koši ovoce. Tak prostě sklapněte! - Hej, hej, Charlie! - Co? Nůž!

Panebože! Přímo do druhé ledviny!

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Charlie + Pomeranč = Dokonalé spojení! :-DDDD

194

Odpovědět

DALŠÍ DÍL NENÍ ? NE VÁŠ POMERANČ.

188

Odpovědět

:ODDD Jak se to video zkopíruje abych to mohla třeba někomu poslat? díky.Pomeranč :) :DDDDDD hEJ jabko cojé hej hej jabko

188

Odpovědět

další díl asi nebude co.....????

197

Odpovědět

Héj,kde je další díl???

187

Odpovědět

Héj,kde je další díl??

187

Odpovědět

Blbost.

1810

Odpovědět

http://youtu.be/fq4Eebc7aMQ --------------> Tiež dobré ;))

180

Odpovědět

Héj,kde je další díl?

184

Odpovědět

action: nemyslím si,že if you don't locate the key in time,you will...you mean this key right here? by prvňák nepřeložil xD

187

Odpovědět

Tento web to dělá tak že najde nejlehčí díl který přeloží i prvnak a pak ho tu dají.

189

Odpovědět

No tááák... Kdy už bude další přeloženej díl otravnýho pomeranče??

186

Odpovědět

Knife! :D

182

Odpovědět

No otravnýho pomeranče miluju, ale tenhle díl byl docela slabej a ten konec přehnanej.

184

Odpovědět

Jo a samozřejmě díky za překlad

183

Další