SitcomOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:449
Počet zobrazení:6 217

Po nějaké době můžete na našich stránkách zhlédnout další díl Otravného pomeranče. Tentokrát se jedná o speciální epizodu, natočenou jako situační komedie se vším všudy. Tvůrcum jako vždy vypomohly známé internetové hvězdy. Tou první je iJustine a tou druhou Joe Bereta.

Přepis titulků

OTRAVNÝ POMERANČ - Dostupné ve stereo kvalitě - HRAJÍ: OTRAVNÝ POMERANČ HRUŠKA MARACUJA SPECIÁLNÍ HOST: PAPRIKA Otravný pomeranč se natáčí před živým publikem. Tak jo, Papriko. Jsi na řadě. To si piš.

A nezapomeň na naši sázku, Pomeranči. Pokud prohraješ, budeš muset říct Maracuje, co k ní opravdu cítíš. Fajn. Jsi na řadě. Líznu si tři karty. Žádný takový. Moje karty mít nemůžeš. Prší! Cože? Vždyť hrajeme poker. Co? V tom případě navyšuji sázku na patnáct karet.

Ne, takhle se to nehraje. A jak tedy? Dělej, oko bere. Tak jo. Vypadá to, že poker je moje nová oblíbená hra. V pokeru jsi hrozný. No tak to promiň. Aspoň v jedné hře jsem dobrý.

Jo? A v jaké? Sebranka 52 karet. Sebranka... počkat! To ne! Vidíš? Sebranka 52 karet. Víš, Pomeranči. Tím, žes zkazil hru, jsi automaticky prohrál. To znamená, že musíš říct Maracuje, co k ní doopravdy cítíš. Mně je to jedno. Hej, co je to tady za rámus?

- Snažím se tu koukat na film. - Opravdu? Na co koukáš, Hruško. Na Stmívání. To je ten s těma upírama? Ano, to je. Tak to ti asi pěkně pije krev. Chápeš? Pije krev? Jo, chápu to. Protože tam jsou upíři a ti pijou krev.

Já vím. Pochopil jsem to. Ahoj, kluci. Promiňte, že jdu pozdě, ale byla jsem si koupit náušnice. Tak co říkáte? Nejdřív sis asi měla koupit uši. Cos říkal, Hruško? Nic. Hej, Pomeranči.

Maracuja je tady. Nezapomeň na naši sázku. Cože? Ne, ne, ne. Jakou sázku? Žádnou. Opravdu. O nic nejde. Jasně že o nic nejde. Prohrál jsi, takže je čas říct Maracuje pravdu. Co mi máš říct? O co jde, Pomeranči? Opravdu to nic není.

Opravdu nic. Můžete se trochu ztišit, lidi? Neslyším svůj film. Kterého z nich si Bella vybere? To napětí mě zabije. Poslouchej. Buď jí to řekneš, nebo tu pravdu trochu přikořením. O co jde, Pomeranči? Prostě mi to řekni. Prosííím.

Řekni mi, na co přesně myslíš? První věc, která tě napadne. Jen mi to řekni, Pomeranči. Buď v klidu. Nůž. Cože? Nůž. Papriko! Víte, už bysme si na tyhle věci mohli zvyknout. To bylo příšerný.

Takže, Pomeranči... Bylo to opravdu to, cos mi chtěl říct? Jo, bylo. A jsem rád, že už to mám z krku. Počkat... vždyť já nemám krk. Už je tu docela ticho, Hruško, tak se u toho filmu neukousej nudou. Víš ty co, Pomeranči? Mně se ten film líbí. Když jsi tak chytrej a víš toho o televizi tolik, tak proč nemáš vlastní pořad?

Uvidíme, jak se mu povede. Mluvící pomeranč? Na to by nikdo nekoukal. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

díky za tenhle díl, ten nahranej smích suprově dodělal tu atmosféru sitcomu... snad nejlepší je jak Hruška říká: ...Kterého z nich si Bella vybere? To napětí mě zabije!! (úplný závislák) :-D jinak jsem proti tomu aby se Annoying Orange nadaboval česky, protože v angličtině je spousta vtipů líp udělanejch a AO má skvělej hlas.. takovej otravnej hlas žádnej českej dabér nemá a to jeho HAHAHAHAHA by v češtině nemělo takovej říz :-D

183

Odpovědět

Pls další díly!!!Je to totiž hrozná sranda.Vždycky se u toho válím smíchy po zemi :D Přelož hlavně lady pastu a nebo annoying saw 2.Prosííííím :D

180

Odpovědět

Kaja 6.11.2010 - 14:24
V angličtině to je srandovnější
-
-
- Aháá ono je to rusky,ty si úplně blbá....

181

Odpovědět

otravnej pomeranč je uuuuuuuzasneeeeeeeeeeeej!!!

180

Odpovědět

V angličtině to je srandovnější

183

Odpovědět

dost dobrý :-D dlouho jsem se takhle nezasmál :-D

180

Odpovědět

Bude více dílů?

180

Odpovědět

Vzdyt ten smich publika je naprosto dokonalej...bez toho smichu to proste neni pravej sitcom o tom zadna...+ u red dwarf mi to nekdy dost pomohlo, kdyz jsem nepochopil vtip, nebo mi nejakej unikl, tak jsem aspon vedel kdy se zasmat.. (delam si samozrejme legraci).

180

Odpovědět

Ty vole tak tohle je pěkná p******a! Ty ostatní díly pomeranče ještě šly.

184

Odpovědět

Víc takových dílu prosíím ! :D

180

Odpovědět

Galedon:
Tys to asi moc nepobral, co? :D

180

Odpovědět

Hurá konečně je pomeranč zpátky :D

180

Odpovědět

Korekce se hodí nejen u titulků.

180

Odpovědět

jooo konečně další dííl :) akorát mě docela sklamali že to tam dali s tim smíchem... ten mi to upe kazí :( nešlo by to nák odstranit když už se do toho leze a přidávaj se titulky?

183

Odpovědět

No to je dost, konecně další díl :D Dávám 10/10...Knife !!! :D

180

Další