Stranger Things 4 – Srdečné pozdravy z RuskaFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 201
Čtvrtá řada netflixového hitu klepe na dveře. Těšíte se?

Přepis titulků

„Překlad“: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pardon, ale ten teaser je tak... nevím, dva měsíce starý už? Proč přidávat až teď?

143

Odpovědět

vyzera to amatersky, skor ako nejaky fanfilm

218

Odpovědět

to muselo dát příšernou práci přeložit, vyřiďte překladateli můj nejhlubší obdiv

401

Odpovědět

To teď budou VideaČesky zveřejňovat videa i kde se nic neříká? Jako promiňte, ale tahle stránka opravdu upadá... Chtěl jsem se zeptat, proč to Xardass schválil, ale když vidím autora videa... No nic, řekl jsem, co jsem chtěl. Jsem připraven být zabanován.

2315

Odpovědět

Videa, kde se nic nebo skoro nic neříká, nejsou u nás žádná novinka, jednou za čas se tu takové objeví. Já mám Stranger Things rád a přišlo mi fajn upozornit na to, že se připravuje další řada. Nevím, proč by „tato stránka měla upadat“ na základě jednoho videa, kde se nemluví. A taky nevím, proč bys měl dostávat ban za svůj názor na věc, i když mě samozřejmě mrzí, že to cítíš takhle. Ban tady dostávají lidé, kteří spamují odkazy na pochybné weby, případně dlouhodobě vulgárně urážejí členy překladatelského týmu nebo uživatele.

2613

Odpovědět

+XardassProtože tohle jsou VideaČesky, myslel jsem, že byla založena s myšlenkou překládat videa, u kterých by měl někdo problém pozorumět. Tipů dostáváte určitě dost, tak nevím, proč nepřekladáte ty. A už jsem tu jednou ban dostal za to, že jsem vyjádřil podobný názor bez nadávek a urážek, proto to sděluju. A co jsem koukal, nebyl jsem v těch měsících jediný. Bohužel už ti přesné video neřeknu u kterého to bylo. A taky mi přijde zvláštní, že tomu tak hodně stouplo hodnocení. Když jsem to psal, bylo tu něco přes sto zhlédnutí a deset hodnocení a teď je tu dvě stě zhlédnutí a je tu třicet hodnocení. To se lidem rychle změnil názor ze 46 procent na 75...

136

Odpovědět

Jestli videa hodnotíš podle počtu přeložených titulků koukni na druhou světovou válku mají tady už desítky dílů a v každém jsou stovky titulků, to si pošmákneš :D
Mimochodem hejtovat a psát "tahle stránka jde do sraček" je asi oblíbený sport místních diskutérů dělo se to tu za Bughera pak za Corwina pak zase za Bughera pak za Xardasse a beztak se to tu bude dít i když ho ty vaše blbé kecy přestanou bavit a převezme to tu po něm někdo jiný.

179

Odpovědět

Ja jsem rád za každe video zde právě diky tomuto webu jsem objevil mnoho kanalu a videi na ktere bych nenarazil včetně tohodle ikdyz jsem videl všechny 3 serie.

22

Odpovědět

nebolo stopnute natacanie 4. serie kvoli covid 19?

80