Parodie na Stranger ThingsNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:5 463

Kdo by neznal americký seriál Stranger Things? Norman se v rok starém videu se svými kamarády rozhodne, že seriálu vytvoří druhou řadu. Bude to stát za to?

Poznámka: Le Woop je francouzský YouTube kanál, ve kterém účinkují různí francouzští youtubeři.

Přepis titulků

Pozor, tohle video je o Stranger Things, takže obsahuje několik spoilerů. Příběh se odehrává v osmdesátých letech. Dobře, jsou to spíš americká osmdesátá léta. Tak je to lepší. Prostě jde o partu kamarádů, teda spíš dětí. Jasně, nevypadáme tak, musíte si nás představit jako děti. Jednoho dne jeden z nich, Will, zmizí, poté co na něj zaútočila zvláštní síla. Co si jedenáctiletý kluk instinktivně vezme na obranu?

- Nevím, dřevěný meč? Kouzelného plyšáka? - Ale ne, v USA. Aha, opravdovou pušku. Jasně, to jsem si říkal, Donald Trump! A najednou se zničehonic objeví záhadné dítě. V tomhle kraji docela dost prší. Trošičku... A ta holka má divné jméno. Chtěl by vědět, jak se jmenuješ. Eleven. Pozor, jedna a jedna není jedenáct.

Jsou to dvě. Ale možná v paralelním světě to je 11. Hodně jíme, jsme sobečtí, přibíráme. V reálu jsem Jean-Claude van Damme, ale v paralelním světě možná jsem nikdo. Nejsem hvězda. Ale v opravdovém životě... Poté se zlí vědci pokoušejí dostat Eleven a jsou pro to schopni udělat vše. Dobrý den, jsem sociální pracovnice. - Dobrý den. - Jdu pro holčičku. - Zníte jinak než v telefonu. Ale, drž hubu! Eleven ale teď tráví čas s děcky.

Už jsi u mě 2 týdny a ještě jsi neřekla ani větu. Umlčeli tě, že jo? - Jen tě nemám ráda. - Aha. - Mám ráda jenom vafle. A Will začne z jiného světa komunikovat se svou matkou díky malé technice. Musíš vyměnit žárovky. Musím vyměnit žárovky? Eleven pomáhá dětem s hledáním Willa, zatímco v klidu hrají deskové hry. Will je tam.

Ale... Co to děláš? Willova matka zjevně není v pohodě. Je trochu napjatá. - Wille? - Jsi to ty, Wille? Je asi blízko vyhoření. Wille! Jsi to ty, Wille? Už jsem tady! Dobrý den. Jen chci říct, že mám vchodové dveře. Jste v pohodě? A pak už je to šílené. Děti ladí rádio a podaří se jim kontaktovat paralelní svět. - Máš pravdu, Dustine, ten zvuk je z jiného světa.

- Pšt, něco tam je! Ahoj drazí, tady Cyril Hanouna! Večer se uvidíme v televizi, žádný strach. Nastane neuvěřitelný zvrat: policista nalezne Willovo tělo. - Vím, že to není Will. - Stává se z tebe magor. Říkám ti, že to Will je. Vždyť má na zádech napsáno "Vyrobeno v Číně". Děti převlečou Eleven za dívku, i když už dívkou je, aby ji nikdo nepoznal. - To není špatné. Fakt nevypadáš špatně. - Jsi úchvatná. To je fakt.

- Já jsem tady. - To ne! No tak! - Tohle jsem já. - Mnohem horší. A pro druhou sérii jsme si vymysleli mrtvé hostující hvězdy, které by obživly. Pojďte, děti, je to nevinné. Drž hubu, nám je to u prdele. Hola, tady Pablo Escobar! Nejsem mrtvý, vyjebal jsem s vámi, jsem v paralelním světě s příšerami, hráli... - Ahoj Miku! ¿Cómo está el niño? - Hm, un dos tres. A teď už se ty příšery i dobře zapojily, vidíš? Ahoj Jacky, ahoj Micheli!

A na konci se z toho stane muzikál. Nic jsem neudělal! Pusťte mě, na to nemáte právo. Takže tak jsme vymysleli 2. sérii Stranger Things. Mohl bys přestat s těmi synťáky? Aha! Dobře, fajn! Fajn, bylo to skvělý. Bylo to úžasný. No tak, kámo, řekni mu pravdu. Dobře, bylo to příšerný.

Ehm, Normane z videí, na to nikdo koukat nebude. A už jsme 2. sérii natočili. A proč vy mluvíte anglicky a my francouzsky? Je to kouzlo? Nemůžeme použít vaše nápady. Tak třeba až někdy v budoucnu? - Třeba na 3. nebo 4. sérii? - Nebo 30.? - Nebo nikdy. - Jo! - To znamená nikdy. - Aha, no... - Můžete toho hodně zlepšit, musíte na spoustě věcí zapracovat, na kreativitě, originalitě.

Pan chytrák s velkou hlavou. V pohodě, my jsme taky Američané. - Nejsme Američané. - No, tak Američané nejsme, ale... Nechte to být. A už nikdy nevymýšlejte seriál. Dobře, takže goodbye. A neznáte náhodou Le Woop? Díky za zhlédnutí, začněte odebírat můj YouTube kanál, za chvíli překonáme 10 000 000 odběratelů. Pane bože! Je to teď, nebo nikdy! Pojďme na 10 milionů!

Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nic moc, ale ten konec je bozi.

50