Danny Boyle[the films of]

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:4 767

YouTube uživatel Kees van Dijkhuzein na svém kanálu zveřejňuje velice vydařené sesřihy filmografií nejlepších současných režisérů. Tento sestřih je věnován snímkům Dannyho Boyla.

Máte rádi tohoto režiséra? Který jeho film je váš nejoblíbenější, a který naopak vůbec nemusíte?

Přepis titulků

[Filmy] Dannyho Boyla Vyber si život. Vyber si práci. Vyber si rodinu. Proč bych to měl probůh dělat? Já jsem si vybral něco jiného. Když se jednoho dne probudíte a venku bude obzblášť krásný den budete vědět, že jsme to dokázali. Pamatujte jen na to, že všechno bude v pohodě.

- Proboha. - Aarone! Jmenuju se Richard. Nic víc nepotřebujete vědět. Není to o mojí rodině nebo mém původu. Na ničem z toho nezáleží. MĚLKÝ HROB TRAINSPOTTING EXTRA ŽIVOT PLÁŽ 28 DNÍ POTÉ MILIÓNY SUNSHINE MILIONÁŘ Z CHATRČE 127 HODIN [Filmy] Dannyho Boyla

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak se prosím jmenuje ta písnička co tam hraje?? díkec :)

180

Odpovědět

asdad - nohama mohl šoupat jak chtěl :)

180

Odpovědět

asdad: a vidíš, přesně o tom ten film nebyl:)

180

Odpovědět

127 hodin je uplna kktina vzdyt to je o typkovy kterymu zavali nohy balvan a on celej film se z neho snazi dostat film uplne o hovne lol

1843

Odpovědět

Nemohu říct, že bych některý z jeho filmů vyloženě nemusela... Ale ráda mám Trainspotting.
Jsem pro přeložení dalších [the films of], můj nejoblíbenější sestřih je asi ten Burtonův :) Pravděpodobně proto, že je to jeden z mých nejoblíbenějších režisérů :D

180

Odpovědět

127 hodin je můj úplně nejoblíbenější film a Trainspotting také stojí za to...

180

Odpovědět

Těžko vybrat ze všech jeho filmů TEN NEJ.. Jako první jsem měl čest shlédnout Trainspotting a už od té doby jsem si na Dannyho Boyla dával bacha, aby mi neutekl žádný další film. :)

190

Odpovědět

Trainspotting.

180

Odpovědět

Transpotting a Sunshine. A co se setříhu týče, tak nejlepší byl zatím sestřih Davida Finchera. Jo a Tim Burton taky dostal vydařený video.

190

Odpovědět

Jednoznačně Sunshine.
K tomu, na co se ptá errormaker - je to dost těžký, protože i když se jená o dva filmy na stejný téma, jsou dost rozídlný. Requiem za sen působí nejlíp na první shlédnutí, kdy Tě síla toho filmu uplně odrovná. Aronofsky je na tohle mistr, omráčí Tě hutnou emocionální atmosférou, ale podruhé ten zážitek zpravidla už nebývá tak intenzivní (na tohle je nádhernej příklad třeba taky Black Swan).
Trainspotting podle mě není tak dobrej, ale zase se na něj dá dívat častěji a bez toho, abys pak musel zahánět deprese....

181

Odpovědět

127hodin !

180

Odpovědět

Milionář z chatrče se mi líbí, jiné jsem zatím neviděl...

180

Odpovědět

Boyle má neskutečný cit pro kameru a jeho režie dokáže udělat zajímavou i 90 minutovou oneman show v kaňonu :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Velmi dobre su 127 hodin a Slumdof milionaire .. Ostatné som síce ešte nevidel ale na Trainsporting sa už dlhsie chystám, ale ak je to podobné ako requiem za sen s takou sepresiou tak sa este dlho budem odhodlavat.

181

Další