Christopher Nolan[the films of]

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:5 815

Jelikož předchozí video ze série [Filmy] od YouTube uživatele Kees van Dijkhuizena mělo u vás úspěch, rozhodl jsem se přeložit další. Hodně z vás si v komentářích pod videem říkalo o sestřih filmů Christophera Nolana, takže můj výběr pro dnešek nebyl nijak složitý.

Který Nolanův film máte nejradši?

Přepis titulků

Specializuji se na velice zvláštní druh ochrany. Ochranu podvědomí. Máte na mysli sny? [Filmy] Christophera Nolana Měla to být jen jednorázová záležitost. A ve chvíli, kdy se to začalo opakovat, šlo všechno do háje. Musím věřit ve svět mimo mou mysl. Musím věřit, že moje činy stále mají význam.

Musím věřit, že když mám zavřené oči... ten svět tam pořád je. Zabíjení tě změní. Je to jako procitnutí. - Mám jedno pravidlo. - Dnes svoje pravidlo porušíš. Dáváš pozor? Hledáte v tom tajemství, ale nenajdete jej, protože ho ve skutečnosti odhalit nechcete. Chcete být...

oklamáni. Podniť menší anarchii. Naštvi nastolený řád a všechno propukne v... chaos. SLEDOVÁNÍ MEMENTO INSOMNIE BATMAN ZAČÍNÁ DOKONALÝ TRIK TEMNÝ RYTÍŘ POČÁTEK Věřím, že tam ten svět pořád je?

Je tam ještě? [Filmy] Christophera Nolana

Komentáře (69)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I N C E P T I O N -------- n1

A kdo neviděl MEMENTO - jako by nebyl.

180

Odpovědět

1. Prestige
2. Inception
3. The Dark Knight

181

Odpovědět

každý film režiséra Nolana je nad průměrem, řekl bych spíš každý jeho film je opravdu skvělý!

180

Odpovědět

Inception

180

Odpovědět

navrhuju jako dalšího teď už kultovního režiséra - David Fincher - ďábel

190

Odpovědět

memento, insomnia a the prestige.. nejlepší z nich.. pecka..

180

Odpovědět

No Nolan je proste jeden z nejlepsich reziseru. Radim jej hned vedle Riddleyho nebo Camerona :) Proste takova Trojka co snad nikdy nezklame.

Nejoblibenejsi film od Nolana, tezko rict dobre jsou vsechny ne-li mozna dokonale, ale nejlepe bych ohodnotil asi Memento. Protoze se ten film tvari jako "obycejny pribeh v normalnim svete" A pritom je to hodne jinak. Je to film u ktereho clovek ceka napetim na kazdou dalsi vterinu a udrzet divaka takto napateho je mistrovsky UM.

Jako druhy jednoznacne Dokonaly trik nasledovaný Počátkem, kde prozměnu Nolan ukázal jak velká je jeho fantazie a přitom cítění pro každý detail a každou souvislost.

180

Odpovědět

Miluji Nolanovi filmy. Moje nejoblíbenější jsou určitě Inception a Temný Rytíř.

180

Odpovědět

U me rozhodne 1) The Dark knight, ale tam to tvori 90% vykon Ledgera 2) Inception, dlouho me nechytl zadnej film takovym zpusobem, ze jsem si ho dalsi den zase pustil 3)The prestige, trosku starsi, ale nedat ho do topky by byl hrich.

180

Odpovědět

Tenhle se mi líbí víc (: http://www.youtube.com/watch?v=meUR9dpNZ80

180

Odpovědět

Pro mě je od něj srdcovkou Memento. <3

180

Odpovědět

Este hudba od Zimmera a je to dokonale


To edit tlacitko by tu naozaj mohlo byt.

180

Odpovědět

Inception .... Tesim sa na dalsi jeho film

180

Odpovědět

Nolan je môj najobľúbenejší režisér. Najviac sa mi páčil asi počiatok. To bol perfektný film. A hneď druhý bol The Prestige. Totálne famózne filmy. :D

181

Odpovědět

po shlédnutí všech komentářů jsem si všiml že se poměrně často psalo jméno The Prestige. Tak jsem si ten film pustil a musim říct že mě dlouho nic tak nebavilo a okamžitě se tento film přidal mezi mé nejoblíbenější, skvělá atmosféra, skvělí herci, prostě všechno bylo super,...;-))

190

Další