David Fincher[the films of]

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:6 311

Dnes se podíváme na další video ze série [the films of], tentokrát zeměřené na tvorbu Davida Finchera. Který snímek toho režiséra máte nejradši?

Přepis titulků

Pánové, vítejte v klubu rváčů. Prvním pravidlem klubu rváčů je nemluvit o klubu rváčů. Druhé pravidlo klubu rváčů je... nemluvit o klubu rváčů. Váš nejlepší přítel se s vámi soudí o 600 milionů dolarů. To jsem netušil. Povězte mi víc. Po rvačce...

jsou problémy každodenního života utlumeny. Poradíte si se vším. VETŘELEC 3 SEDM - Kapitáne! Já jsem ten, koho hledáte. HRA KLUB RVÁČŮ Věci, které vlastníš, nakonec vlastní tebe.

ÚKRYT ZODIAC - Musím vědět, kdo to je. Chci se mu podívat do očí a musím si být jistý, že je to on. PODIVUHODNÝ PŘÍPAD BENJAMINA BUTTONA - Přemýšlel jsem, jak je všechno pomíjivé. SOCIÁLNÍ SÍŤ A jaká je to škoda. Některé věci nikdy nepominou.

[Filmy] DAVIDA FINCHERA

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kanye West - Power :-)

180

Odpovědět

Jak se jmenuje písnička od začátku do 00:47.

Předem dík za odpověd. :)

180

Odpovědět

No u me je to s naskokem Klub rváčů, ten film má tak hlubokou myšlenku, že při každém dalším shlédnutí jej lze pochopit trochu odlišně navíc každý jej vnímá úplně jinak.

1.Klub rváčů
2.Seven
3.Alien 3

190

Odpovědět

Fincherovo filmy mám hodně rád....jeho jméno je zárukou kvality

180

Odpovědět

co film to perla, nektera slabsi, nektera prevratna, ale uz od Alien3, kterej mu pos*ali producenti, neudelal zadnej velkej krok vedle, asi jeden z nej filmaru co mam rad, a jeste tvorici skrz zanry, jako Boyle a Nolan, ale daleko inovatneji

vedeli ste, ze Social network strihali hned na place, aby videli vyslednou montaz? uplne opacna hranice klasickemu offline strihu... a neboji se pouzivat na praci poloprofi programy jako Adobe premiere... proste Fincher zkousi co se da :)

180

Odpovědět

Pro me sou tri jasny favority!!! Klub rvacu, Social network, a HRA! tyhle filmy mi od nej dokazaly vymazat svet a nechat v nem jenom lehkou vzopinku na tenhle film na dalsi tejdny po shlednuti! Vzdy po tehle filmech chci bejt casti pribehu a dokazu si s postavama hodne stotoznit. Fincher je pro me opravdovy mistr sveho remesla a ja smekam klobouk a ocekavam dalsi mistrovska dila :)

180

Odpovědět

Název písně od 00:48 do 1:26????

180

Odpovědět

The social network ;)

181

Odpovědět

Pro mě jasný vítěz Fight Club

180

Odpovědět

Moc filmy nepozeram ale toto video ma presvedcilo aby som si pozrel nieco od neho. Skusim ten klub rvacu a mimochodom dakujem za typ.

180

Odpovědět

zmatene video, kdyby to dali seriove za sebou udelaji lip podle me...

186

Odpovědět

Viděl všechny :)

180

Odpovědět

Sedm, nejlepší detektivní film, jaký jsem viděl.

180

Odpovědět

Tak u mňa vedie jednoznačne The Game

181

Odpovědět

1. Klub rváčů
2. Sedm
3. FB

181

Další