The Social Network v prvním traileru

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:4 132

O tom, že je Facebook fenomén dnešní doby lze spekulovat jen těžko. Naproti tomu, zda-li si jeho tvůrce zaslouží vlastní film by mohla být debata o poznání zajímavější. Bohužel, na mém a ani vašem (nedělejte si iluze) názoru nezáleží a do kin se proto chystá The Social Network. Drama s prvky komedie, v němž bude (snad) excelovat Jesse Eisenberg a Justin Timberlake. Alespoň tomu nasvědčuje první plnohodnotný trailer, který filmaři nedávno vypustili.

Ačkoliv je po pomalém rozjezdu ukecaný až běda, zase tolik se toho nedozvíte a o tom, jak film dopadne, se stále můžete jen dohadovat. Tvůrci ale podle všeho natočili klasickou žánrovku se svižnými a místy vtipnými dialogy, jejíž trailerové podbarvení příjemnou skladbou ji v očekávání katapultuje tam, kam by se za normálních okolností nedostala. Pro mě jasných sedm hvězdiček. Dal bych asi i osm, ale točit životopisy lidí, kterým ještě nebylo (a dlouho nebude) ani třicet mi je zkrátka proti srsti.

Přepis titulků

PŘIDAT MEZI PŘÁTELE CO SE VÁM HONÍ HLAVOU? NEZADANÝ / VE VZTAHU POTVRDIT KDE JSI? DNEŠEK STOJÍ ZA PRD! HARVARD, PODZIM 2003 - Musím udělat něco výjimečného, - abych si získal pozornost spolků.

- Proč? Protože jsou exkluzivní... a zábavné. A můžou mi zajistit lepší život. Lidé chtějí být na internetu v kontaktu s přáteli, tak proč nevytvořit stránku, která to nabídne? Fotky přátel, jejich profily. Prostě vzít společenský život na vejšce a hodit ho na net. Na vaši stránku kliklo 2200 lidí během 2 hodin? Tisíc. 22 tisíc. - Ten nápad má teoreticky hodnotu milionů dolarů. - Milionů? Ukradli jste nám stránku!

- Píšou tu, že jsme jim ukradli Facebook. - Já vím, co se tam píše. - Takže ukradli? Milion dolarů je fajn, ale víte co je lepší? Miliarda. Nezvládáš to. Rozjíždí se to rychleji, než jsme se odvažovali doufat. Podejme na ně žlobu k federálnímu soudu. Budu stát hned za tebou, až nám budeš vypisovat šek. Vy, že jste vytvořili Facebook? Ani náhodou. Nechceš mi něco říct? - Tvoje rozhodnutí zničí všechno, na čem jsem pracoval.

- Na čem jsme pracovali! Líbilo se ti být za šaška? Chceš se k tomu vrátit? Marku! NEMŮŽETE ZÍSKAT 500 MILIONŮ PŘÁTEL Nadešel náš čas! ANIŽ BYSTE SI VYTVOŘILI PÁR NEPŘÁTEL Jste obviněn z úmyslného prolomení bezpečnosti, porušení autorských práv a narušení soukromí... Tvůj nejlepší kamarád tě žaluje o 600 milionů dolarů. Co se týká obvinění, jsem přesvědčený, že si od této komise zasloužím nějaké uznání.

- Pardon? - Ano. - Nerozumím vám. - Čemu přesně? JIŽ V ŘÍJNU Překlad: Malkivian Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Len tak pre autora tohto videa, ktory asi ten film nevidel nie je to zivotopis cloveka :)

181

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

bartlett: thanks god! :D
http://www.youtube.com/watch?v=B37wW9CGWyY&feature=related

180

Odpovědět

video not found

180

Odpovědět

facebook nepochybně JE fenoménem dnešní doby, kdo na něm není, neví co se děje, člověk může být ve spojení s přáteli a pomohl policii dopadnout zločince, ale taky je nebezpečný (ale upřímně, co dneska není?)...a nemyslím si, že věk je důležitý k tomu jestli o někom něco natočit nebo ne, nezáleží na věku, ale na zkušenostech :)

180

Odpovědět

Nevypadá to vysloveně zle. Jesseho Eisenberga mám od Zombielandu vcelku rád. Těším se.

180

Odpovědět

Jediny duvod proc sem sel na Fb je ze pritelkine studuje 450km ode me a skype ani ICQ nejsou tak rozsireny,kdyz FB pouzivate jako spojeni s prateli a ne na pridavani statusu Jdu se vysrat. .... Uz seru....Nemuzu najit papir....Zivot je na howno....a nepridate si 500 pratel a nehrajete browser hry a blby quizi tak FB vubec neni spatny...zalezi od intelektualni a emocionalni vyspelosti vasich pratel a vaseho pouzivani jestli bude FB pro vas zdroj tourettovho syndromu anebo najstropje na komunikaci se spoluzaky se stredni kteri jsou rozlezeni po skolach po celi evrope

181

Odpovědět

Wada: Ubližuje ti snad?

180

Odpovědět

Za vynalezení Facebooku by si měli dát pár facek, je to nefungující blbost a obsadili to malé děcka

182

Odpovědět

No, tak vzhledem k tomu, že Loupak.cz ani nefunguje xD.. Ale jinak tento film vypadá zajímavě...

180

Odpovědět

Mě už asi měsíc ani nejdou titulky :D

180

Odpovědět

omfg tam bude hrát Justin Timberlake? :P

180

Odpovědět

k***a, pardon, DAVID FINCHER?! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ
a ze začátu jsem myslel že je to nějaká parodie od college humor když jsemsi nepřečetl popis:D

180

Odpovědět

Fincher me zatim presvedcil pokazde...verim, ze se mu to povede i ted...

180

Odpovědět

Myslím, že pro ztvárnění Zuckerberga nemohli vybrat lepšího herce.

180

Další