PočátekJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:681
Počet zobrazení:7 005

Několik videí ze série Jak to mělo skončit už se na tomto webu objevilo. Dnes se podíváme, jak měl podle jejich tvůrců dopadnout Nolanův Počátek.

Zároveň bych touto cestou chtěl oznámit, že jsme se rozhodli filmové okénko omezit, a to tím způsobem, že se na webu bude objevovat jenom jednou týdně - každý čtvrtek ve 14:00.

 

Přepis titulků

Překlad: somerset www.videacesky.cz JAK MĚL SKONČIT POČÁTEK - To sis napřed nemohl zajít na záchod? - Omlouvám se. - Dávali zadarmo šampaňské. - Déšť může ohrozit misi. Budeš se muset počůrat. - Cože? To neudělám. - Budeš muset, kamaráde. Zbláznil ses? Vždyť sedíme v první třídě. Nechat své podvědomí měnit průběh snu je nebezpečné.

- Prozradíš nás! - Okamžitě se počůrej. Ani náhodou. Ty se počůrej. Tohle je nebezpečná mise. Naše osobní city do toho nesmíme zatahovat! Takže dělejte, co vám řeknu, a všechno bude.... Tak čůrání už řešit nemusíme. Kde se tu sakra vzal ten vlak? Tohle... Tohle byla moje žena...

která se nás možná pokusí zabít. - Pokud bude mít příležitost. - Co? Čekáš na vlak. Vlak, který tě odveze daleko odsud. Víš, kam bys chtěl, aby tě vzal, ale nemůžeš to vědět jistě! Právě jsi nám řekl, abychom do toho netahali osobní věci. Vím, co jsem řekl! Je to v pohodě.

Mám to pod kontrolou. Nazdárek. Počkat. Co se to děje? - Ahoj. Omlouvám se. Někdy ve spaní myslím na holky. - Arthure! - Nedokážu ovládnout podvědomí. - Ahojky. - Nazdar. Ale ne. Kdo je tohle?

Promiňte, jenom jeden můj známý. Omlouvám se. Tohle je čím dál víc znepokojující. Ovšem ne tak znepokojující jako tenhle zvuk. Tak to se omlouvám. Jsem tady nový. Začínám pochybovat... o dokončení tohoto vnuknutí. Sakra.

Když jsem nervózní, zdá se mi, že mám oblečené jenom trenýrky. No tak lidi. Jsme profesionálové. Všichni se vzpamatujte! Musíme najít Fischera a držet se plánu! Takže toho nechte! Tak fajn. Tak můžeme vyrazit.

- To jsou oni. - Vypadněte z mojí hlavy! Ale no tak, Mal! KONEC Limbo!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý film, ale skvělé video :D tyhle videa nejsou jen pro odpůrce, jen poukazují na určité stupidity a pak to rozvíjí no :D

180

Odpovědět

mnohem lepší než původní film, který mimochodem nebyl nový matrix jak ho nazývali, ale kopie matrixu.

2151

Odpovědět

Jaj ta Codex

180

Odpovědět

nejlepší sportovní hra roku 2009 2010 a 2011 na světě! Kompletně v češtině. Nejpropracovanější simulátor hokeje a fotbalu, brzy také tenisu, házené, formulí a dalších. Zaregistrujte se do konce prázdnin a získáte nováčkovské výhody a zařazení do slosování soutěže o nintendo wii a další ceny!!! Tak neváhejte http://www.powerplaymanager.com/r452600

1857

Odpovědět

Skvělej film a totálně trapné video

2018

Odpovědět

Limboooo!!!! :D

210

Odpovědět

křupka: Máš pravdu, nepřestala se točit ;) Ale začala trochu kolísat... byl to od tvůrců geniální tah, protože to člověka nutilo nad tím dumat...

214

Odpovědět

Trapné video na výbornej filmek

2018

Odpovědět

..poplietla sa tam väčšina známych filmov.....fakt haluz :D

180

Odpovědět

prostě :D aji tady to jeeště nebyla realita , protože ta káča vlastně se tičila furt, ne? :D takže na hawaji byli stále ve snu........ ?

180

Odpovědět

Ondra: Nechapem kto ho nemohol pochopit :-D

Boli v sne a hotovo, nakonci uz to bol real. Nolan to nechal otvorene aby sa otom diskutovalo to aj docielil bodka :-D

Video super

186

Odpovědět

Codex a Michael Cera :D

190

Odpovědět

Zadny typek, ale Michael Cera, borec jak cyp :) a kdo proboha nepochopil inception :p

190

Odpovědět

Paulie z Juno? Neee :oD

180

Odpovědět

Ten typek z Juno me dostal :D:D:D:D

200

Další