Jak se chovají rodiče, když jste nemocníFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:5 541
Každý byl někdy nemocný. A nepříjemným vedlejším efektem toho, když jste nemocní, občas bývá i to, že se o vás starají někdy až přehnaně zapálení rodiče.

Přepis titulků

- Oisíne, je pět minut po osmé. - Mami, asi jsem nemocný. - Jdeš do školy. - Ne, mami... Dobře, kouknu se na tebe. - Oisíne, jsi nemocný! - Já vím. - Do školy nemůžeš! Blázníš? Skočím pro mastičku. Namaž si to na hruď, záda, tváře, uši a chodidla. - Pára léčí. - Pálí mi to obličej. Už jen 25 minut, zlatíčko.

- Co to děláš? - Musí být bez bublinek! Ježíši! - Ještě jednu lžičku. - Ne, je to hnus! Rybí tuk je všelék. Jablečný ocet je všelék. Kloktání slané vody je všelék. Skořice. Kurkuma. Česnek. Cibule je všelék. - Přestaň, dělá se mi zle. - Zle od žaludku? - Zle z tebe. - Oisíne, je ti teplo?

- Ano. - Přinesu ti termofor. - Už mám tři! - Víš, co se bude probírat ve škole? - Ne. - Nechceme, abys něco zameškal. - Mami! - Dáš si kuřecí vývar? - Ne, díky. - Udělala jsem tvé oblíbené špagety. - Mami, ne. Něco sníst musíš, zlatíčko. Můžu si dát zmrzku? Jasně.

Zmrzku. Pokud kvůli nemoci nemůžeš do školy, nemůžeš ani hrát hry. Koukat na telku, na telefon, poslouchat sluchátka. Ale knihu si číst můžeš. Oisíne, o školu se neboj. Tvůj bratranec ti přinese domácí úkoly. Je to zařízené. Mami! Mami! Můžu dostat ještě trochu zmrzliny?

Jasně. Stihneš to na záchod, zlatíčko? Nechám ti tu lavor, ano? Budeš zvracet? Budeš zvracet? Pokud budeš zvracet, máš tu na to lavor. Tak jo, nechám ti ho tu. - Máš ho po pravé ruce.

- Jdi do prdele! - Je to nechutné! - Rybí tuk je všelék. Chutná to jako ryba. A já ryby nesnáším. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sakra to mě připomělo domov :D

30

Odpovědět

Mělo Ti to spíš připomenout hodiny češtiny.

101

Odpovědět

+witty1chyběl...

30