Matika za časů karantényFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 662
Školy jsou zavřené, a tak je potřeba vymýšlet alternativní způsoby vyučování. Jednou možností je online výuka. Ta má ale samozřejmě své nástrahy. 

Přepis titulků

MATEMATIKA V KARANTÉNĚ Dobré ráno. Dobré ráno, pane O'Rourku. Ještě chvíli počkáme, jestli se někdo připojí. Proč máte mikinu? - Protože jsem doma, Darrene. - Vypadá to divně, pane. Omlouvám se, ale celé je to divné. Proč studovat, když budou zkoušky stejně zrušené?

Nevím, jestli budou zrušené. Musíme s nimi počítat. Stejně všichni umřeme. Všichni neumřeme. Někteří možná ano. Paní McPheenyová je ohrožená skupina. Paní McPheenyová je v pořádku. - Jak vám šly otázky z pracovního listu? - Jakého pracovního listu? - Toho, co jsem poslal e-mailem. - Tam žádná příloha nebyla. - Co?

- Psal jste o příloze, ale nebyla tam. No a proč mi to nikdo neřekl? Pošlu vám to jako soubor na Drivu. Hoďte otázky na TikTok. Co to? To je učitelský software? Dejte si ho do storíček na Instagram. Instagram nemám. Zatím si to napište. x^​2−4… - Já nemám pero.

- Dobře. - Mami, máš pero? - Mám práci, zeptej se otce. - Tati, potřebuju pero! - Kouká na Pána prstenů. - Evane, ztiš si mikrofon. - Já myslel, že pracuje z domova. - No jo, pardon. - Evane, ztiš si mikrofon. - Tak dobrá, x^​2−4=5. - Můžete mi dát nějaké posrané pero? - Já ten e-mail nedostal. - Přepošlu ti ho. Jaký máš e-mail? James_Megamacek@gmail.com. - Megamacek?

Nejmenuješ se Macek? - Však jo. Barry Kiernan je konečně tu. Kolik hodin podle tebe je? Omlouvám se, byl jsem na hodině pana Walshe. A to ti tak trvalo odejít z jeho hodiny a kliknout na tu moji? - Ano. - Tak ať se to neopakuje. Děláme kvadratické rovnice, x^​2−4=5. - Matika stojí za hovno! - Kdo to řekl? Pan O'Rourke je debil! Mulldowney, to jsi ty?

Jo, vím, že to jsi ty! Tento účet je nyní zablokován. - Omlouvám se. - Můžu jít na záchod? Co? Kevine, jsi u sebe doma, můžeš jít kdykoliv. Díky. Alane Ryane, vrať se k počítači. Alane Ryane, hned se vrať k počítači. Je vidět, že tam místo tebe je jen video.

V životě jsem tě neviděl tak zapáleného. Budeme dělat rovnice. Panebože. Kevine! Kevine, vzal sis telefon na záchod. Víte někdo, jak vypnout Kevinovu kameru? Rychle. Zdravím, pane O'Rourku. Tady Danielův otec. Chci probrat, jak mu to jde. - Ano, ale…

- Vypadá to, že mu to nejde. Na Vánoce dostal čtyřku, to není moc dobré, že? Promluvíme si jindy. Dobře, pracuju z domova, takže můžu kdykoliv. - Budu na zahradě. - Jasně. Chlapci, pokud platí, že x^​2=9, - čemu se rovná x? Johne? - A jéje. - Johne, jsi vzhůru nohama. - Pardon. - A je to.

- Pořád jsi vzhůru nohama. Asi vím, kolik to je. Coline, jsi na Everestu, super. Je to 16? Stevene, jsi na tržnici, super. Tak jo, odpověď není 16, chlapci. Troška humoru mi nevadí, ale zatím jsme nic neudělali, takže až tu práci… Co děláte u mě doma?

Houlihane, okamžitě to dej pryč! - Na to nemáš právo! - Tady byste být neměl. - Máme dodržovat sociální odstup. - Dobře, tak si piš, Houlihane. P_oriordon@st.killians.net. Okamžitě jdi na Skype s ředitelem. Pan O'Rourke je hulibrk! Co to? Tak to by stačilo! Mně je to jedno!

Už toho mám dost! Dělám to z dobroty srdce ve svém volném čase. A je mi jedno, jestli ty testy nezvládnete. Slyšíte to? Je mi to jedno! Jdu koukat na Pána prstenů. Je odpověď 3? Haló? Máte taky strach ze zkoušek? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nebo -3

60

Odpovědět

Chudák, nikdy se nedozví, že za odpověď 3 dostane jen půl bodu.

241