Smuteční řeč od hlasatele zprávFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:4 201
Hlasatelé zpráv jsou známí určitou dikcí a slovními spojeními. Jak to ale jde dohromady se smuteční řečí?

Přepis titulků

A smuteční řeč pronese Dominikův vnuk, Tiernan Callaghan. Tiernane. Vítám vás u smuteční řeči. Je za pět minut šest a já jsem Tiernan Callaghan. V rodinném domě bylo objeveno tělo muže. Jedná se o 97letého Dominika Callaghana, pocházejícího z Rosmucku v hrabství Galway. Pan Callaghan podle všeho zemřel v úterních v ranních hodinách. Pitva odhalila vodu na plicích, kterou způsobil zápal plic.

Pohřeb se bude konat v kostele svatého Kevina. Nyní. Bývalý chovatel mléčného skotu byl kontroverzní postavou. Ať už se jednalo o zničení sousedovy příčky během sporu o pozemek, nebo jeho odpor k volebnímu právu žen. Pro některé to byl sexista, ale pro tohoto hlasatele to byl děda. Omlouvám se, je to pro mě těžké. Dejte mi prosím chvilku. A jsme zpět. Průzkum veřejného mínění odhalil, že 88 % sousedů jeho odchod nezarmoutil, 11 % to bylo jedno a 1 % je statistická odchylka.

Pohřební korespondent Dave Montgomery nám řekne více. Zde v kostele svatého Kevina tečou slzy. Účast je nižší, než se čekalo, kapacita kostela je naplněna jen z 5 %. Nízká účast žen pak nikoho nepřekvapí. Na místě není bratr zesnulého, Patrick, se kterým byli dlouhodobě ve sporu. Ještě se ozveme. Teď vracím slovo k oltáři. Právě jsme dostali zprávu o bezplatném občerstvení v O’Flahertyho hospodě hned po obřadu.

Tato obvinění však rodina usilovně popírá. Od oltáře vám všem přejeme dobrou noc. Tiernane, můžeš si sednout. A nyní promluví nejstarší Dominikův syn, Frank, hlasatel boxu. V rakvi se nachází zesnulý vážící 64 kilo a 750 gramů. Dominik Callaghan, přezdívaný sexista.

Připravme se na pochovávání! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je fakt perfektní!! :)

120