Brexit: RozvodFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:8 672

Brexit se blíží. Pokud vám ovšem není jasné, o co se v něm vlastně jedná, tohle video od partičky Foil Arms & Hog vám to hned osvětlí.

Přepis titulků

Prosím zlato, dej mi druhou šanci. Už jsem řekla ne, je konec. - Ani jsi mi neřekla pořádný důvod. - Snažíš se mě moc kontrolovat. Vždycky se nejdřív ptám na tvůj názor! - Nerespektuješ moje hranice. - Dohodli jsme se na otevřeném vztahu! Mám pocit, že ztrácím svou identitu. A teď mi dáváš za vinu své osobní problémy. Vím jen, že jsem nešťastná.

Musím být nějakou dobu sama. - Takže se stahuješ z trhu? - Možná začnu nový vztah. - Jen tak? - Ano, proč ne? Možná nejsi tak přitažlivá, jak si myslíš. - Je tu ten Američan... - Ten nemá zájem, ten má rád jen sebe. - A pak Indie. - Tvůj ex? To jako fakt? To byl nezdravý vztah. Jen jsi od něj brala a brala. A já že se tě snažím kontrolovat? Odcházím.

Krabice s věcmi jsem ti nechala na stole. DOTACE, PASY, ZAHRANIČNÍ DĚLNÍCI, BEZVÍZOVÉ CESTOVÁNÍ - Vidím, že sis nechala Mezinárodní muzeum cestování v Coventry. - To byl dárek! Gratuluju, vzbudila jsi ho. Proč se maminka s tatínkem hádají? Tatínek půjde na chvilku pryč, zlatíčko. Ale já nechci, aby odešel. Je to mezi mnou a tvým otcem. Šup zpět do postele. - Tatínek tu pořád bude.

- To se uvidí. - Excusez-moi? - Chci výhradní péči. Ne, ne, ne! Zůstane se mnou! - Nemůžeš ho využívat jako figurku! - Vždyť ani nevíš, jak se jmenuje! - Irsko. - Severní Irsko! To je fuk! - Proč se nezeptáme, co si myslí on? - Na tom sakra nesejde. Chci to nejlepší pro sebe... Pro rodinu! Chceš rozvod?

Máš ho mít! Ale nezjednoduším ti to. Budu to extrémně protahovat. A snad máš ráda vyjednávání, protože tohle bude nesnesitelné! - Dobře. - Dobře. Uvidíme se v Bruselu! Až mi bude 18, mizím odsud. Uff, politika. Díky za zhlédnutí. Máme nové video každý čtvrtek. Odebírejte nás, moc nám to pomůže. A pokud nás chcete vidět naživo před lidmi jako lidi, objíždíme teď Irsko.

A Anglii. A trošku i Skotsko. A Severní Irsko. Termíny máme na stránkách. Foilarmsandhog.ie. A navíc máme nový merch, snad už příští týden. - Že jo? - Přesně, na stránkách, koukněte. Ovíjej mě! Ach ano, prohlašuji! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se k holčině nastěhuje Vladimír Nadsamecovič Putin. A bude koukat, srpem a kladivem jí to ještě nikdy nikdo neudělal!

10

Odpovědět

Já jsem za Brexit rád. Jinak se EU nikdy nereformuje.

65

Odpovědět

EU má teď jedinečnou příležitost ukázat svou přívětivou tvář Irsku, nebo Skotsku.

Pak zůstane že spojeného království jen Anglie, "kanálové" ostrovy a Wales. Myslíš, že tato entita bude mít měnu silnější než švýcarský frank? Hrdé Spojené království tak dopadne jako kdysi hrdá Byzance, upouštěna a čekající na vnitřní zhroucení.

54

Odpovědět

Som si hovoril, kde je malý nespokojný Škótsko. :D Dobré video, od týchto gentlemanov by som ich ocenil viac.

164

Odpovědět

Brzy se tu objeví i další díly :)

90