Čekání na balíčekFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:10 732

Tohle určitě každý z nás zná. Čeká na balíček, který má dorazit v předem určený čas, ale...

Přepis titulků

Kde, k čertu, je? - To jsi jen ty. - Co je? Nebyl jsi v práci. - Zalez. Čekám na balíček. - Řekli, kdy přijedou? - Nevím, někdy mezi 9. a 18. hodinou. - Jsi v pohodě? - Ne, nejsem. Nejedl jsem už hodiny. Nemůžu si dojít nakoupit. Neosprchoval jsem se. Mám v sobě dvě Imodia, abych nemusel na záchod. - Udělal jsi vše správně.

- Cítím se jako vězeň ve svém bytě! Proč nemohou být přesnější? Haló? - Kdo to byl? - Máma, pořád mi volá. - Není v nemocnici? - Jo, ale musím mít volnou linku! - Haló? - To je Stephen? - Ano, já jsem Stephen. - Mám váš balík. - To je skvělé. - Hodina. Hodina, to není problém, budu...

Haló? Pardon, ale uniká tu plyn a kontrolujeme všechny byty... Zdravím, chcete si koupit lístky do tomboly? Byla jsem v nemocnici a... Haló? Už jste tu měl dávno být. Okolnosti se změnily. To je směšné, už potřetí měníte čas! - Vím, kde bydlíš.

- Skvělé! A kdy tak dorazíte? Sakra... Ťuk, ťuk... Ťuk, ťuk... Je někdo doma? Vypadá to, že ne. Vrátím se jindy. OMLOUVÁME SE, NEZASTIHLI JSME VÁS.

Neeeeeee! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když narazíš na blbce tak narazíš na blbce. Nejhorší je když si potřebuješ něco objednat a je to v jediném obchodě v Čr a ten z**d má jenom jednu doručovací službu a to "Česká pošta - balík do ruky" ještě ne levný 180kč a není ochotný se domluvit ohledně jiných doručovacích služeb, jako balík na poštu nebo jiné! Takže ještě máš čest s krávy na poště, která ti řekne, že balík jezdí po městě i když je 15 min před zavíračkou kdy jsem se měl pro ten balík dostavit. Tak to HOVADO si jezdí po měste a já, že se mám stavit až po víkendu. Samožřejmě jsem to zarazil, a že mě už fakt serou. Druha buchta hned přiběhne, hned během 5 sekund kde 2x klikla do kompu řekla, že jestli si počkám 15 min, že už tu bude.. řekl jsem fajn a dostal pak balík.. TY VOLE, NA CO JSOU PLACENÍ? Mít čest prožít proces s blbcama od samotné začátky objednávky je psycho. Léčba u psychiatričky zajištěn i s lubrikantem.

23

Odpovědět

Tohle je obecný český ignorantský přístup.
Balík do ruky stojí o pár korun víc než na poštu a když si počkáš, dorazí na poštu. Narozdíl od "jiné doručovací služby", která kamenný výdej nemá. Zlatá Česká Pošta, nemyslíte?

A to "hovado co si jezdí po městě" tak vozí balíky za pár kaček lidem až domů. Dobu úpřed padesáti lety na vás, rozmazlenci!! To jste si museli na poštu kdoví kam a pokaždé a to jste byli rádi, že vůbec něco přišlo.

13

Odpovědět

Někdy si říkám, že doručovatelé mají nějaké mezinárodní symposium se školením o tom, jak správně nedoručit balík. Asi existuje nějaké ISO nebo tak něco, kde je to přesně popsáno. Vždyť to dělají všichni doručovatelé. U nás především Česká pošta a PPL ...

Ještě, že existuje řešení. Zlatá Zásilkovna a Uloženka!

Bohužel někdy je nutné využít doručení do ruky a pak pláču.

43

Odpovědět

Zvláštní. Mě vždycky balík došel, pokud jsem byl doma. Samozřejmě pokud nejsem v běžné pracovní době doma, tak nemohu očekávat, že kvůli mě budou stovky či tisíce doručovatelů a pošťaček dělat noční směny...

05

Odpovědět

+MikeTak je možné, že někdo má na doručovatele štěstí. Já mám ovšem s doručováním do rukou obvykle problémy. Dle zkušeností lidí žijících v mém okolí nejsem sám... Pokud bych měl parafrázovat větu z reklam, tak má osobní zkušenost je že 9 z 10 doručovaných zásilek do ruky je problematických. Přeji všem, kteří problémy s doručováním nemají, ať se jim i nadále vyhýbají problémy.

Nikdy jsem nechtěl, aby doručovatelé dělali noční směny. Úplně by stačilo, kdyby zásilku zanesli v dohodnutém rozsahu termínů. No a už vůbec by neměli házet do schránky lístek se lživým oznámením, že adresát nebyl zastižen. Na vlastní oči jsem viděl, jak přijelo auto, vyskočil chlápek s už vypsaným lístkem, který jen hodil do schránky, naskočil do auta a odjel.

31

Odpovědět

Amazon.ca - Scott Pilgrim scene.

*from the land of fantasy*

22

Odpovědět

Dojela dodávka vystoupil pošták došel ke dveřím, vidim ho z okna a tak dojdu ke dverim. Nikdo neklepe. otevřu je a ten z**d tam vypisuje že mě nezastihl.

322

Odpovědět

stalo se mi něco podobného, akorát jsem ho nezastihl u dveří. Nicméně po telefonátu na poštu jsem ho donutil se u mě ještě jednou ten den zastavit a strašně se kál a omlouval, že údajně zvonil.. :-D jsou to strašní hajzlíci :D

72

Odpovědět

+zouhy"Donutil"... Vtipné. Máte na každé doručence napsané, že máte v ceně druhé doručení. Takže jste si jen "objednal běžnou službu druhého doručení"

04

Odpovědět

Žádame Vás, abyste tohle video stáhli, nakolik poškozuje dobré jméno naši společnosti a jedná se o tzv. hate speech.

154

Odpovědět

Potrefená husa???

311

Odpovědět

Geis a dobre jmeno :D :D :D Ste ta najhorsia dorucovacia sluzba v CR. X krat som musel az do centraly za Prahu aby som konecne po X dnoch a 20 telefonatoch a uisteniach ze dalsi den uz urcite pride dostal svoj balik. V spolocnosti kde zadarmo ponukaju vase sluzby (iba vase sluzby) k balikom, si priplacam 150kc aby to slo radsej ceskou postou. Geis NIKDY VIAC... (dufam ze tento hate speech co najviac poskodzuje vase uz tak na *icu meno .) ) DUNDAAA

32

Odpovědět

+Geis nikdyA co byste chtěli? Abychom věděli kde se nachází každý jeden balík, který doručujeme? Nedejte se vysmát, to je nemožné.
No jasně, panu se nechce na centrálu za Prahu, ale nejraději by byl, abychom mi přišli za ním do Prahy, nejlépe až k Vaším dveřím i s balíkem na stříbrném podnose, viďte?

43

Odpovědět

Dřív se říkalo "Máš zaracha." Dnes se říká: Balíček vám doručíme mezi 8.-18. hodinou...

383