Jak tělo reaguje na kocovinuFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 882
Určitě ten pocit znáte, ale víte, jak přesně vypadají procesy, které se odehrávají na velitelském můstku našeho těla, když to večer trochu přeženeme s pitím? Na to si posvítila parta z kanálu Foil Arms and Hog.

Přepis titulků

Vaše tělo při kocovině - Co se sakra děje? - Nevíme, pane. - Alkohol, pane. Ze včerejška. - Co s ním? Skvěle se bavil. - Byl hrozně šťastnej. - Ano, pane, ale teď má negativní efekt. - Co? - Úroveň hydratace je kritická, krk je prý cítit jako koberec. - Dobře. Vzbuďte ho. - Vzbudit? Má spát ještě dvě hodiny. Je neděle. Prostě ho vzbuďte.

Musíme hydratovat. A z nějakýho důvodu taky močit. Otevřte oči. Podíváme se. - Zavřít! Zavřete je. - Pane. - Co je? - Žaludek, pane. - Co s ním? - Asi bouchne. - Cože? Nic tam není. Neměl ani snídani. Dejte mi paměťové soubory, musíme vědět, čemu čelíme. Tady, pane. - Nejsou úplné.

- Já vím, pane. Z toho zjistíme jen, že byl včera venku. - A taky, že s někým mluvil. - S kým? - Nevíme. - Co řekl? - To taky nevíme. - Zjistěte to! Zpráva z močového měchýře, už dlouho nevydrží. - Musíme co nejdříve na záchod. - Tak do toho. 20 %, otevřít jen zčásti! Volá žaludek. - Jak to tam vypadá?

- Pivo, vodka, whisky a tequila. Binec! Míchal drinky. Nějaké jídlo? Hranolky s česnekem a sýrem a půlka jablečného koláče. - Nic jiného asi v lednici nenašel. - Nedá se nic dělat. Všechno musí ven. Zahajte úplnou evakuaci žaludku. - Nezvládneme to, pane. - A najděte ten záchod! - Ano, pane! - Proč nejdeme rovně? Zdá se, že neovládáme končetiny. Kde jsou dveře?

Normálně tam jsou dveře! Pane, asi nejsme v našem domě. Doprčic, sežeňte ty chybějící soubory! - Musíme něco dělat, žaludek bouchne. - Potřebujeme záchod. - Není čas. - Plán B! - Proutěný košík. - Pane! Otevřte evakuační záklopku. Na můj povel. Tři… dva…

jedna! Držte se! - Všichni v pořádku? - Ano, pane. - Tělesné funkce regulovány. - Získali jsme čas. Pane, našli jsme další paměťové soubory. Co to je? Celé stránky plné hádky… o banánech! Točí se to v kruzích.

Vždyť ani nejí banány. Pane, další stránka. Proboha. Řekl Lauren, že ji pořád miluje. - Úroveň úzkosti se zvyšuje, pane. - Zničte to. - Nesmí vědět, co se stalo. - Ano, pane. - Pane, něco přichází. - Co? Jídlo, pane. Sendvič s klobásou. - Vpustíme to?

- Ano. - Ale výživová hodnota… - Vpusťte to. Už toho pro dnešek vytrpěl dost. Nastavte kurz ke gauči. A nezapomeňte přikrývku. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Každý, kdo zná seriál Byl jednou jeden život, dobře ví, že takhle to na velitelském můstku našeho těla nevypadá. A velitel má mít tykadla. A vousy až po zem.

71

Odpovědět

A všichni poslíčci s tištenými zprávami běhají rychlostí blesku!
Jó to byly časy... :)

00

Odpovědět

Chtěl bych vidět pokračování "Co se děje v mysli majitele bytu, který zjistí, že má nablito v koši, pomočenou podlahu a někdo mu sežral jeho oblíbený sendvič s klobásou.".

120

Odpovědět

Jestli jsem dobře sledoval, tak po vyzvracení přestala existovat potřeba jít vyprázdnit přeplněný močový měchýř. Mohu jen hádat, ale nejspíš to šlo ven souběžně se zvracením.

41

Odpovědět

hell yea, prve co som si bol prve kupit hot dog z lidla, po opici

02

Odpovědět

dopici, ja by som siel skor do acidka

00