Santu zajali RusáciFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:7 222
To si tak Santa letí s dárky, a než se naděje, je v ruské cele u výslechu. Jak to dopadne? Dostane se z téhle šlamastyky?

Přepis titulků

Veliteli, vstoupil do ruského vzdušného prostoru v 6:00 západně od Volgogradu poblíž hranic s Kazachstánem. Asi došlo k nějakému nedorozumění. - Mám velmi rušnou noc… - Sklapni! Našli ho schovaného v komíně. - V komíně? - Ano. - Cos dělal v ruském vzdušném prostoru? - Už jsem říkal-- Ho, ho, ho, to nebylo moc hezké.

- Našli jsme seznam jmen. - Můj seznam! - Američtí špioni? - Ne! - Kdo je malá Jessica? - Osobně jsme se nepotkali, ale určitě je to hodná holčička. - Našli jsme i druhý seznam. - Na tom seznamu být nechcete. - Lidi na něm plánuješ zabít? - Ne, ale dostanou špatný dárek. Býval to pytel uhlí, ale kvůli změnám klimatu… Také jsme zachytili komunikaci od jeho společníka.

„Drahý Santo, stop. Byla jsem celý rok hodná, stop. Ráda bych k Vánocům domeček pro panenky Sylvanian Families, stop.“ - To je jasná kódovaná zpráva. - Není! - Tak kdo je Santa? - Já. - Říkal jsi, že jsi Otec Vánoc. - Ano, mám mnoho jmen. - Takže jsi špión. - Ne, hele, kdybyste mě mohli pustit… - Řekni nám o svém bojovém letadle.

- Saních? - Na radarech se nezobrazuje. - Je v tom kouzlo. Ti sobi a skřítkové… - Ty lžeš! - Taková slova nejsou potřeba. Dáváte špatný příklad malé Taťáně a malému Vasilimu. - Jak znáš jména mých dětí? - Co děláš v Rusku? Jdu doručit dárky. - Dárky? - Komu? - Všem dětem na světě. - Všem dětem na světě? - A co za to? - No, nic.

- Nic? Takže… ty jsi komunista? Da, proč bych jinak nosil červenou, soudruzi? Soudruhu, dvě vodky, sušenky a mléko. - Rád tě vidím. - Soudruhu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za přeložení. Jejich videa jsou opravdu skvělá. Budu moc ráda za další případné přeložené díly. :)

90