Konference nemocíFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:5 525
Nemoci jsou teď v kurzu, tak co takhle se podívat na to, jak by to vypadalo, kdyby měly nemoci konferenci podobně jako lékaři či jiné profese?

Přepis titulků

Panebože… - Jak se vám líbí na konferenci nemocí? - Líbí, díky za optání. Já jsem Akné. - Rakovina. - Já vím. Jsem váš fanda. - Díky. - Vyfotíte se se mnou? - Jasně. - Kamarád Lupy bude strašně závidět. Na jaké přednášky se chystáte?

Ve dvě jdu na Ptačí chřipku. Bude mluvit o virálním marketingu. Já se těším na Echinaceu: Jak plýtvat časem. - A taky jdu na grilovačku. - E. coli umí lidi rozpohybovat. - Mám se setkat s kamarádem… - Jasně. - Malárie! - Raku! Vy se znáte s Malárií? - Kde je Ebola? - Copak to nevíš? - Co?

- Očkování. Zabralo. Kriste, včera jsem s ní mluvil. - Ale měla super život. - A dostaly ji drogy. - Kohopak to tu máme? - A vida… - Spalničky, Příušnice a Zarděnky. - Pletete se mi. - Nepleteme! - Klídek. - Já jsem Zarděnky. - Ticho. - Furt spíte spolu? - Máme palandu. - Ticho.

- Tak palandu? Poslouchej, Ráčku, musíme jít prezentovat. To jsem zahlédl. Jmenuje se Jak se rychle nechat vymýtit? Ne! - Ne? - Ne. Jmenuje se Dezinformace o očkování: Šíření strachu a návrat do hry. - Zní to trapně. - Jo. Nechce přijít vaše kamarádka Ebola? A jo vlastně.

Na viděnou, trapáci. Pardon, nemám u sebe drobné. Pravé neštovice? Jsi to ty? - Nepoznal mě. Jako by to ani nebyl on. - Smutné. Promiňte, vyfotila byste nás? Určitě nechceš, aby se Lepra vyfotila s námi? Přišla jsi mi povědomá! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Little C -> Ráček ... kudos :D

50

Odpovědět

Neaktuální. Na konferenci chybí nová celebrita, která ční vysoko nad všemi. Netřeba jmenovat, každý ji zná.

33

Odpovědět

Ale pyču

40

Odpovědět

Taková rychlokvaška? Nemá žádnou budoucnost... spíš mi tam chybí aids a herpes.

80

Odpovědět

Co nemoc to účes?

30

Odpovědět

Nope, co účes to nemoc.

60