SnobFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:6 512

Vernisáž se může změnit v peklo, pokud se na vás nalepí intelektuál, kterého zajímá, co si myslíte.

Přepis titulků

- Zajímavé. - Jo. Zdravím. - Co myslíte? - Je to velmi realistická malba. Ne, co myslíte, že nám chtěl umělec sdělit? - Já nevím. - Neexistují špatné odpovědi. - Ta dívka je osamělá. - Ne. Ty dlouhé tahy štětcem vypovídají o nonšalanci. Ta dívka není jen osamělá, je znuděná.

- To poznáte? - Ale ta oranžová... Proč oranžová? Možná mu zbyla jen oranžová barva. - Já sem chodím kvůli vínu zdarma... - Ano, co na něj říkáte? Je dobré. Ne, jaké náznaky z něj cítíte? Já toho o víně moc nevím. Neexistují špatné odpovědi. - Třešně.

- Rozhodně ne. Já cítím náznaky masitosti s podtóny kurkumy a vápence. Vážně? S čím by se dalo párovat? - S rolákem? - Rolák? Tato hudba je božská. Klasika. Co tím podle vás chtěl Boccherini sdělit? Podívejte, netuším a je mi to jedno.

Neexistují špatné odpovědi. - Možná se cítil v pasti. - V pasti? Zajímavé. Možná housle vyjadřují zdrcující sílu, kterou je pseudointelektuální píčus, který narušil jeho osobní prostor a nechce odpálit. Ne, hledáte tam něco, co tam není. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"… pseudointelektuální píčus…" — pěkně a plně ho vystihl.

211