Test osobnostiFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:8 573

Když si uděláte test osobnosti, očekáváte, že se vám dostane nějakého zajímavého vyhodnocení. Ale co když se dozvíte něco, co se vám nelíbí?

Přepis titulků

Pane Mitchelle, mám tu výsledek vašeho testu osobnosti. Super, nechte mě hádat. Jsem typ 7, pečovatel? Možná trochu extrovert? Podle výsledků jste prvotřídní kretén. Prosím? Patříte do horního percentilu všech kreténů. - Říkáte, že jsem naprostý kretén? - Ne, naprostý ne. Jste z 83 % kretén, z 10 % krysa a z 6 % pijavice.

Krysa? Co to znamená? Krysa. Když se objeví práce, krysa zmizí. Zaleze do díry, ze které přišla. To jste zjistil z pár otázek? Ne, test začal už vyplňováním formuláře na recepci. - Co? - Nevrátil jste pero. Pak jste v kabince spláchl čtyři modré papírové ručníky. A otočte se, prosím.

Nechal jsem otevřené dveře. Ne, máte dost výrazné tetování vzadu na krku. - Kretén. - A co ten test? Myslíte ten, který jste celý vyplnil zeleným perem? A před otočením každé stránky jste si olízl prsty? Kretén. - Ale co ty samotné otázky? - Otázky jsou jen zástěrka. Člověka definuje jeho jednání. Například množství kolínské, které používáte.

- Jsou to čtyři zmáčknutí... - Čtyři zmáčknutí? Dvě maximálně! - Proč nosíte kotníkové ponožky v botách? - To ze mě nedělá kreténa. Ano, když nosíte o pár centimetrů kratší kalhoty. - To nemůže být pravda! - Je to z mé knihy Klinická analýza kreténů. Uděláme si experiment. Vezměte levou ruku, dejte ji pod křeslo a řekněte mi, co cítíte. Mou žvýkačku.

- Kretén. - Je to docela trapné. Není se za co stydět, kreténi jsou velmi běžní. Zřejmě rád uslyšíte, že sdílíte osobnost historických osobností, jako byl Jindřích VIII., Kryštof Kolumbus a Piers Morgan. To je kretén. Pracovní vyhlídky jsou skvělé. Vyhazovači, střední management, práce u odtahové služby v Dublinu... To je něco.

Hej, už tu mám být já! Kdo jsi? Vypadni! Nevšímej si ho, je to naprosté hov... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ankle socks - nejsou to spíš takové ty krátké kotníkové ponožky? A kreténa z něj dělá kombinace krátké ponožky a krátkých kalhot = odhalená chlupatá noha? :D

81

Odpovědět

Je to tak, opraveno, díky za postřeh :)

00

Odpovědět

0:20 - 84%. Vím, jsem prvotřídní kretén :D

102

Odpovědět