Videohovor s rodiči v karanténěFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 440
Karanténa je všude, a tak musíme už i rodičům často jen volat. Jak ale takový telefonát vypadá? Je o co stát?

Přepis titulků

Ahoj, tati, jak je? Dobře, opatruju se. Super. A nechodíš do obchodu nebo k Margaret na čaj? Bože, ne, bereme celou tuhle věc opravdu vážně. - A jak se má máma? - Nevím, tvou matku jsem pár dní neviděl. Co? Kde je? Dole. Já teď bydlím nahoře. Izolujeme se jeden od druhého.

- Co? Proč? - Má to samozřejmě potíž. Ona má všechno jídlo a já záchody. Takže jsme si vymysleli systém. Když mám hlad, tvá matka donese na odpočívadlo jídlo. Pak se vrátí dolů a já si pro něj dojdu. Pokud tvá matka potřebuje na záchod, funguje to podobně. Přestaň! - Ahoj, zlatíčko. - Ahoj, mami. Tenhle týden pro nás nechoď nakupovat.

- Určitě? - Je to moc riskantní, zvládneme to. Máme na dvorku záhonek a vyhrabala jsem pro tvého otce pár červů. Počkat, nejíte červy, ne? Samozřejmě že ne. Není v nich žádné maso. Používám je, abych na parapet v ložnici nalákal ptáky. - Co? - Jo, včera jsem chytil kavku. To bylo něco. Chutnala jako krocan. Je to dobrota. - Zvlášť s pampeliškovým pestem.

- Ale kavky si teď na mě dávají pozor. - Díkybohu za holuby. - Nemůžete přece jíst divoká zvířata. No nevím. Kočku Anne O'Connorové jsme jedli tři dny. - Cože? - Chodila mi vyhrabávat azalky. Hele, přestaňte, tohle už vážně přeháníte! Asi máš pravdu, zlatíčko. Z té karantény nám už trošku hrabe. Nemůžeme se dočkat, až to skončí. - Pak za námi přijď. - Jasně… Taky mi chybíte.

A až bude po všem… - Tak vás obejmu. - To by bylo super. A pokud potřebujete něco koupit, jsem tu pro vás. Cokoliv potřebujete. Možná až to všechno skončí, mohl by ses přijít podívat na televizi? Zase se zasekla v tom AV módu. - Jasně. - A musíš projít své staré krabice. - Jasně.

- A už nám začíná smrdět odpad. Musíš si vyzkoušet staré košile, než je daruju… - Můžeš mi zase udělat to na těch zádech? - Jak mám poslat mem? - Něco jsem zmáčkl na routeru. - Musíš na půdu… - Tiskárna ne… - Jak odejít ze skupiny na WhatsAppu? - Jak dám TikTok na Facebook? - Tak jo, mějte se, pa! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super zápletka s těmi červy :)

20

Odpovědět

... tyhle kluci jsou neuvěřitelně vtipný :D ... v práci jsem si pobrindal košili i sako cafem jak jsem se smál - což bylo směšný už jen proto že jinak jsem tam seděl v trenkách (karanténa office)

43