Vyváženost ve vysíláníFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:5 212
Hlavně aby bylo vysílání vyvážené…

Přepis titulků

Pane profesore, je ve vědecké komunitě konsenzus ohledně změn klimatu? Ano, je. Lidé zvyšují teplotu planety, což je vědecký fakt. Musíme dodržovat zákon o vyváženosti vysílání, takže tento host nevěří ve změny klimatu. - Změny klimatu nesouvisí s lidmi. - To je ale-- Já vás taky nepřerušoval. Změny teplot jsou na Zemi pravidelné. A to je fakt. Musíme dodržovat zákon o vyváženosti vysílání, takže tento host nevěří, že Země je planeta.

Johne, Země je placka. Jako pravítko, palačinka nebo kvalitní karton. - Směšné! - Já vás taky nepřerušoval! A lidí ze Země neustále padají. A přistávají na Marsu. A hlava se jim zasekává v prstencích Saturnu. Lidé umírají. A to je fakt. V rámci vyváženosti tu máme hosta, který nevěří na smrt. Nikdo vlastně neumírá. Možná je vidíte v rakvi a myslíte si, že je po nich, ale když se otočíte, tak na vás mrknou nebo řeknou: „Podej mi čokotyčinku.“ - Kravina.

- Já vás taky nepřerušoval! Já přišel inteligentně diskutovat. Ano. A v rámci vyváženosti tu máme hosta, který to má jinak. - Mohu se vás zeptat… - Já vás taky nepřerušoval! Možná jste si všimli, že tu dnes máme mnoho lidí, takže v rámci vyváženosti tu máme i koně. To je vše.

Měli jsme tu mnoho lidí-- Já vás taky nepřerušoval!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo kun misto cernocha .. vtipne :D

612

Odpovědět

"Podstatou civilizace je hledání pravdy, racionální rozpoznání reality ve všech jejích podobách a přizpůsobení lidského chování zákonům přírody. Dokud se držíme rozumu, nemůžeme sejít příliš daleko z osvětlené stezky civilizace. Její nepřátelé vždy leží mezi těmi, kdož z jakéhokoli důvodu popírají, zkreslují, přehánějí či otravují pravdu a falšují procesy rozumu." (Paul Johnson, Nepřátelé společnosti, 1977)
Více zde: https://www.klimaskeptik.cz/co-rika-veda/racionalita/

311

Odpovědět

To je bohužel velmi naivní představa lidé kteří skutečně svádí civilizaci na zcestí nepravdami to často vůbec nedělají vědomě, oni těm svým nepodloženým tvrzením prostě PEVNĚ VĚŘÍ (je to jako náboženství, nepotřebují důkazy, když oni věří že to tak je, tak to tak je) a právě tato absence potřeby své zkušenosti a vědomosti prověřovat a dokazovat je skutečný problém protože je charakteristická pro obrovskou část populace včetně drtivé většiny politiků.

138

Odpovědět

Zrovna zmiňovaný klimaskeptik bych moc za výplod rozumu nepovažoval.

131