Zlouni s. r. o.Foil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:7 023

Velká korporace mívá občas problém udržet si mezi lidmi pozitivní obraz. Ale od toho je tu PR specialista, aby tento problém vyřešil...

Přepis titulků

Z PR hlediska je image vaší firmy otřesná. Vytvořil jsem kampaň, která vaši image zcela změní. - Povídejte. - Začneme záběrem na útesy a oceán. Jsou surové a nezkrocené. - Spojíme naši značku s přírodou. - Příroda, skvělé. Šéfe, jeden z naši tankerů havaroval na pobřeží Grónska. - Ví o tom tisk? - Ne. - Tak to zatím necháme být. Omlouvám se, příroda.

Střih na les. Rodina kempuje a malé dítě obdivuje krásu divoké přírody. - Palmový olej je levnější než běžný olej. - Přejděte na něj. - Poslouchám. - Ta samá rodina shrabává listí u svého domu. Sloganem bude: "Podporujeme místní komunity." Vyhodil jsem pracovníky a přesunul továrnu, ale nenaštve to místní politiky? Řekni jim, že zaplatíme kruhový objezd. To samé dítě se usměje na rodiče a obejme je. Děti jsou darem.

- Mohu najmout 7leté děti v Bangladéši. - Do toho. Pokud jde o hudbu, použijeme místní indie skupinu. - Skvělé. Ale asi se nenechají zaplatit, tak použijeme někoho podobného. A vaše irská identita bude největší předností. Jsme hrdí na náš irský původ. - Našel jsem daňový ráj. - Skvělé! - Musíme se přesunout do Singapuru. - Žádný problém. - Kde jsme to byli?

- Identita. - Velmi důležité. Dáme trojlístek na naše obaly. A teď název firmy, Zlouni s. r. o. není přátelský název. - Vážně? Dnes je módní být přátelský k přírodě, tak co Eco Zlouni s. r. o? - Musíme něco změnit? - Stačí zakázat brčka v kantýně. Líbí se mi váš přístup. Jste přijat. Vítejte do týmu. - Co to je? - Pomůže vám to spát. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělej nápad s těma práškama na spaní :)

70

Odpovědět

Jo, bezva. Momentálně mi to připomíná postup mé firmy. Dalo se před název výrobku co vyrábíme léta jen "Super" a do rohu "New recipe" a hodil se na to nový obal. Rozdíl oproti starému a novému, 0, 0, prt! Jo takhle se to k***a dělá!

120

Odpovědět

ještě to chce napsat že je 20% zdarma a zvednout cenu, když je to ten "New recipe" :-D

110

Odpovědět

+niggerJimWelcome on the board.

51

Odpovědět

"s7leté" - překlep v překladu.

11

Odpovědět

Díky, opraveno :)

11