Germán - Závislosti

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:514
Počet zobrazení:5 435
Tématem dalšího videa od Germána jsou závislosti. Co vy? Nemůžete se odtrhnout od televize, nebo radši jíte či sportujete? Myslíte si, že vás se to netýká? Tak zkontrolujte záložky vašeho prohlížeče a co vidíte? Facebook, Twitter nebo VideaČesky? Pusťte si další video ze seriálu chilského komika a tu poslední závislost vám odpustíme.

Přepis titulků

Ahoj, jmenuju se Germán a vsadím tohle triko na to, že máma tvojí mámy, je tvoje babička. Ahoj, jmenuju se Germán. A téma tohoto týdne je... Závislosti. Závistosti? Co to je? Je to lpění na věcech, kterých se nevzdáš a nevíš proč. Jako dýchání.

To asi ne. Lidi tvrdí, že jsem závislý na sázkách, nebo tak. Fakt ne. Ahoj, jmenuju se Germán a vsadím klíč, batoh, dálkový ovladač, polštář. Vsadím tenhle pomeranč, lak na nehty, nebo kytaru, že jsi to ty. Jak jsem říkal, závislosti mohou být těžké. Třeba na drogách, alkoholu, prostitutkách, kámoškách.

Nebo užitečné, jako ta na internet. Takovou máme všichni, určitým způsobem. To je vina internetu, je zábavnější než skutečný život. Ne naše. - Blbej internete! - Problém závislosti na netu je, že nás ruší od našich povinností. Tobě se to nestává? Dnes bude můj velký den, udělám toho hodně! - No, nebo zítra. - Blbý je, když musíš něco dělat. Čas se táhne jako šnek.

Ale když se bavíš, čas letí. Jediný způsob, jak něco udělat, je odpojit se od netu. Přinutit se něco dělat. Bojovat proti závislosti. Což není lehké, není. Internete, tohle nefunguje. - Ale proč? - Trávíme spolu moc času, potřebuju čas na sebe. - Jak to myslíš? - Musíme si od sebe odpočinout. - Ale já tě potřebuju!

- Já taky, ale trápíme se. - Ale já tě miluju! - Tohle není láska, ale posedlost. - Ale Germáne! -Ne! - Nedělej to ještě těžší, prosím. - Ale... - Víc neříkej! - Ale mám porno a wikipedii. - Miluji tě. Musíme si přiznat, že bez netu by nebyla wikipedie. A bez wikipedie by málokdo prošel na vejšce. Hodnej internet. Pardón, chceš?

No papej hezky, všechno to sněz. - Dělej, žer. Co jsem to? Á, kromě toho jsou někteří závislí na twitteru. Existují dva druhy twitterů: 1. normální twitter: píše příspěvky, odpovídá na vzkazy, celkem dobrý. Na druhý straně jsou ti, co faaakt používají twitter. Milý twittere, dýchám, retweet. Jím, retweet.

Na záchodě, retweet. Došel toaleťák, retweet. @mamiprinespapir, lol. Nechme internet stranou, dost z nás má i jinou závislost. A tou je: Jídlo. Exceletně delikátní závislost. Nevím jak vy, ale já jsem jak ptáče, co natahuje krk a žere. Vždycky jím, až to dopadne takhle. Můj žaludek. Jé brambůrky! Je to asi takhle: Jdu do obchoďáku, koupím jídlo na měsíc. To chci, to chci.

Uložím to a sním to za 3 dny. Dobrá, tohle jídlo mi musí vydržet na týden. Jeden týden. O 30 vteřin později. Ničeho nelituju. Ať žije jídlo! Pak je tu další závislot, to si nemyslím, že byste měli. To je závislost na kradení, kleptomanie. A to je nemoc. Ne krást z nutnosti nebo tak. Ale krást, abych kradl. - Tak tohle je můj dům. - Krásnej, hele pěkná kytara. - Vezmu si věci a půjdeme, dobře.

- Dobře. Proč máš mojí kytaru za trikem? - Jakou kytaru? - Tu, co máš za trikem. Snažíš se mi ji ukrást? - Ukrást? To ne! - Ale... - Ne,ne,ne... Nepřišel jsem, abys mě měl za zloděje. Ne, odcházím. Pěkně nevychovaný od tebe! Ale to je můj komp. Takový lidi opravdu nesnáším. Jeden si chce něco ukrást a je to špatně.

Lidi jsou neohleduplný. Další je závislost na škole a učení. Haha, taková neexistuje. Další je závislost na lhaní, mýtomanie. Nemyslete si, že vymýšlejí mýty. Někteří prostě lžou. Mají lež tady... hluboko. A není nic horšího než lháři. Nové video každý pátek. Každý pátek.

Kdo upravoval tohle video tak blbě? To ty! Ne, ty! Jaká je tvoje závislost? Moje je asi na internetu. Je tak těžký se od něj odlepit. Hlavně, když je pozdě a musím jít spát. A když už seberu síly, vypnu to a jdu spát... Objeví se tohle a volá na mě: - Hraj si se mnou! Takže další dlouhý hodiny v posteli a opět usnu mega pozdě. A tipněte si, čí je to vina. Kdo tyhle věci vymyslel? Ano, JÁ!

Tak tohle bylo video týdne, dejte mi like, jestli se líbilo. Nové video každý pátek, přidej se na FB nebo Twitter. Odteď fakt každý pátek. Tenhle měsíc jsem neměl moc času... Dám video na můj druhý kanál. Tak znova: KONEC. Nezapomeňte se přidat na FB, Twitter. Odkazy jsou dole, pod mým neuvěřitelně sexy videem. Zdravím Raúla a Gabrielu! Psychologické oběti s příchutí marmelády. Uvidíme se příští pátek, jezte zeleninu, používejte kondomy.

Čau, čau! Že na to čekáte a nic? Tak... Je to tady: JESTLI TO VIDÍŠ, DEJ LIKE. přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow, on má čtvrtej nejodebíranější kanál na YouTube :-O
http://socialblade.com/youtube/top/10/mostsubscribed

50

Odpovědět

hmm.. tak to mu je asi zdejší obecenstvo ukradené co si myslí :D

21

Odpovědět

Ždibec trápne, ale aj ždibec pobavilo
6/10

32

Odpovědět

ale mám p***o a wikipediu :D :D :D nechapem tomu nizkemu hodnoteniu zaslúži si aj o bod dva vyššie :D

114

Odpovědět

Hrozná blbost...ale chtěl bych vidět další, baví mne to poslouchat a sledovat ty gesta i když nic zajímavého neřekne :D Trochu mu připomíná toho Rusa (který je tu btw taky málo, jinak bychom si už pamatovali jméno :mrgreen: )

40

Odpovědět

Ta huba mu jede časovat ty tytulky bych teda nechtěl :D

41

Odpovědět

Nízké hodnocení je tu , proto, že tohle není zaběhlá značka jako Norman. Jinak je srovnatelně zábavný. Osobně ho mám radši než Normana má šílenější a rychlejší styl humoru. A vypadá to že si to natáčení opravdu užívá.

2914

Odpovědět

nizke hodnoceni je tu proto, ze ho strasne moc kopiruje. Chovanim, stylem, strihem videa.. pauzama.. prostrihama..

Navic Norman normalni clovek.. tohle je desnej pasek a navic protekcni fracek.

719

Odpovědět

Fúhha... pán je analytik

83

Odpovědět

Ne, rozdíl je v tom, že Norman je vtipný a on není.

53

Odpovědět

Nechápu to nízké hodnocení (5,69). Mě přijde stejně dobrý jako třeba Norman. Víc jeho videí je to super!

277

Odpovědět

taky absolutně nechápu nízké hodnocení O.o. Je super, rozhodně ho chci víc :)

157

Odpovědět

Na mě je to moc rychlý :D čumím na to a ztrácím nit.

60

Odpovědět

bože to je magor :D

240

Odpovědět

:D zrovna se tímhle videem zabavuju před důležitějšími věcmi

352

Odpovědět

Není to špatné. :D

2414

Odpovědět

Sorry, ale radši přeložte konečně dalšího Normana než furt tohle nebo toho Rusa. Asi jsem zhlédl málo telenovel, ale fakt mě to nebavilo.

4030

Odpovědět

Taliančina? tuším...ale nedá sa to dopozerať, ten chlap je neskutočne otravný :D

838

Odpovědět

Jojo, v Chile se mluví italsky úplně všude...

710

Odpovědět

Germán, to je teda jméno :) Ale baví mě to. Nejvíc se mi líbí ten fakt, že mu vůbec nerozumím a ani si pořádně nejsem jistý z jaký země je :D

1724

Odpovědět

Tak čti popisky. Chilský komik neznamená, že je v chillu nebo má rád chilli.

491

Odpovědět

+egawenač číst popisky, když ochotný rozumbrada mi naservíruje odpověď :)

3222