#3: Štěnice a modlitba k Billu MurraymuGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:3 500

Dnes se v Glove and Boots proberou štěnice, které trápí obzvlášť Fafu... A to by to nebyla tahle dvojka, aby téma nakonec nesklouzlo k filmům. V krátkém bonusu pak vzdají hold herci Billu Murrayovi. Poznámka: Hlášky Christophera Walkena pochází z kultovního skeče z pořadu Saturday Night Live, v němž hrál Walken producenta, který po rockové kapele požaduje, aby v jejich písních byl víc slyšet kravský zvon.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz - Zdravím vás. - Je čas na blog! Musíme si promluvit o jedné vážné věci. Bude vážný blog? V Americe se děje mnoho hrozných věcí. Ty... fakt? A o jedné opravdu hrozné se vůbec nemluví. - Přírodní katastrofy?

- Ne. - Politika? - Ta taky. Glenn Beck? Ne, myslím teď jeden opravdu velký americký problém. Jaký? Štěnice. Moment, štěnice neexistují. Ale ano, týden a půl bydlely v mým obličeji. - V tvým obličeji?

- Jo, celá rodina. Bylo to strašný. Probudil jsem se a bylo to, jako kdyby se mi rozpadal obličej. Pak jsem si na internetu vyhledal "svědění, jak když se rozpadá obličej" a najely mi štěnice. Mně vyjelo jen péčko. Jmenují se třeba Frank... - Mám dotaz. - Howard... Ano? Pokud mají jména a rodinu, tak je má někdo rád.

Aspoň jejich hrozná štěničí matka. Neměl bys o nich tak mluvit. Kdyby hrozná štěničí matka žila v tvým obličeji... Co tvoje vousy? - To je... - Tvý vousy jsou jako hotel! - Jak film od Carpentera. - Hrůza. - Víš, co je na těch zvířatech ještě divný? - Ono je toho víc? Jo. Teda ne zvířatech, broucích. - Ještě že nejsou zvířata.

- By bylo strašný. Kdyby byli velcí jako los. Losice! - To je horší... - Nebyl takový seriál? S Adamem Sandlerem. Jejkote, tahle postel je samej hrobl. Víš, že jsou upíři vymyšlení podle štěnic? Ne, to je pitomost! - Opravdu. - Upíři nejsou vymyšlení podle štěnic. Když Anne Rice stvořila upíry a napsala knihu o Stokerech, nejsou tam štěnice.

- Co upíři dělají? - V noci vstávají... Stejně jako štěnice. Vstávají z rakve. A pak k sobě domů pozve Keanu Reevese. A řekne: "Keanu, já jsem Gary Oldman." Tak nějak. Charlie, co mi bydlel u ucha, umí úžasně imitovat Christophera Walkena.

Mám horečku a vyléčit mě z ní dokáže jedině kravskej zvon. Ale tomu s upíry nevěřím. Tak poslouchej. - Kdy upíři vycházejí? - V noci. Štěnice vycházejí ven pouze v noci. Když je tma. - Strašidelný. - Víš, co štěnice jí? - Ne. Krev.

Přesně jak upíři. Strašidelný a nechutný! Horší než všechny díly Stmívání! Třpytí se? Ne, ale to by bylo fajn. Nechci štěnice ani dívat se na Stmívání! Potřebuješ kravskej zvon.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcete radši od Glove and Boots přeložit Zombie University, Top 10 reasons why we hate facebook, Top 10 worst Top 10 list?

180

Odpovědět

Všechna videa, co jsi vyjmenoval, vyšla v rámci tohto vlogu, čili je přeložím, až na ně přijde řada (tedy pokud bude stále o Glove and Boots zájem).

190

Odpovědět

Já je žeru. Nejlepší nonsense dialogy.

190

Odpovědět

Opět vtipný.

180

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat, co z nich vyleze příště :D (vtip se Stmíváním mě rozsekal XD)

180

Odpovědět

Key a Peele a Glove a Boots v jeden deň? Boh vám žehnaj videačesky :D
"Do they sparkle?" ma rozhodne dostane vždy :D a aj to ako sa chlapi vždy začnú smiať jeden na druhom :D

200