#14: Speciální díl pro dámyGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:5 105

Dnes se Mario a Fafa rozhodnou, že se zavděčí něžnému pohlaví - a pánové tak budou mít možnost se lecčemu o ženách přiučit.

 

Přepis titulků

Na dnešní díl se moc těším! Podíváme se, jak se žába v třímetrovém bojovém brnění utká s tankem! Tahle čísla nesedí. Musíme se na to podívat. Oživlý tank... Kam jdeš? Na co podívat? Takže tady můžete vidět, kdo náš vlog sleduje. Vidíš, jak je tam víc modré než oranžové? Jo.

Jak to? Modrá představuje mužské diváky a oranžová ženské. To zní, jako kdyby se na nás ženy nedívaly! Jo, to jsem netušil! Co s tím budeme dělat? Tohle. Dámy, dnešní vlog je věnován vám. SPECIÁLNÍ DÍL PRO DÁMY - O ženách toho moc nevím. - To nikdo. Proto jsou tak tajemné a svůdné.

Ale vím, co mají rády. Romantiku! A salát. - Salát? - Jo, pořád si ho objednávají v restauraci. Ne, jedí toho spoustu. Cheeseburgery, snídani do postele nebo zmrzlinu. Zvlášť když jsou smutný. Hodně zmrzliny není zdravý! Dámy, to je hnus! Ale dost o sebe pečují. Dělají pilates, bikram yogu a zumbu. - Jakou řečí to mluvíš?

- Ženskou cvičící řečí. Taky tomu nerozumím, ale musíme vypadat, že nás to zajímá. To mají rády. Dámy, povězte mi o svých zumbech. Velmi mě to zajímá. Proč nic neříkáš? Ženy se teď nekoukají na nás, ale na ty boty. Upír a dřevorubec v souboji na život a na smrt! Ne, dnes se soustředíme na ženy. Když dáš tyhle dva dohromady, získáš dokonalého muže. Je citlivý, tajemný a atraktivní - pro ty, co mají rády vyzábliny.

Je drsný, chlapský, má vousy a voní jako hovězí. Dohromady je vším, co jen žena může chtít. Dámy. Možná si myslíte, že upíří dřevorubec není nic pro vás. A to, co si myslíte, je pro mě moc důležité. - Co děláš? - Ženy mají rády, když nasloucháš. - Tak to zkusíme. - Právě se o to pokouším. Tak dělej.

Ty mě vůbec neposloucháš! Proč jsi tak protivnej? Proč se musíme neustále hádat? Já se nehádám! Souhlasím s tebou. Tak fajn! Jak chceš! - Fajn! - Fajn! Dámy, v této části vlogu vám nasloucháme. Nepředstíráme, ale opravdu vás posloucháme.

Povězte, co se vám honí hlavou. Jsme tu pro vás. MLUVTE NA OBRAZOVKU. JSME TU PRO VÁS. To neudělala! POVÍDEJTE, CO VÁS TRÁPÍ. Pokračuj! POSLOUCHÁME VÁS. - Tys neposlouchal!

- Ale poslouchal! - Neposlouchal. - No jo. Takže stačí jen poslouchat a nic neříkat? Rozluštili jsme záhadu, jež se zve ženou. Ale ne. I ženy rády naslouchají. To jo. Když kombinuješ různé věci. A tím myslím... romantiku. - Ne. Ne. To ne... - Ale ano. Už necítí tu lásku. - Co? To ne. - Ale ano. Neztratila...

Už nezavíráš svůj zrak, když políbím rty tvé... TATO PÍSEŇ BYLA V POMÁDĚ. ŽENY MILUJÍ POMÁDU A TAKY MĚSTSKÉHO KOVBOJE PROTOŽE V NĚM BYL JOHN TRAVOLTA BYLA TAM TAHLE PÍSEŇ DÁMY... TENHLE FILM MILUJETE.

ŽENY MAJÍ RÁDY, KDYŽ DRŽÍTE KAZEŤÁK. SLEDOVALY JSTE VIDEO GLOVE AND BOOTS Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosím vás, povie mi niekto čo sa deje po tom ako ukážu tie topánky? lebo vždy keď si to chcem dopozerať z tých topániek proste odpadnem :D

120

Odpovědět

Upíří dřevorubec, já padám :D Tenhle díl se rozhodně povedl.

80

Odpovědět

tu je link na arnolda ak by ho niekto hľadal tak ako ja :D http://www.youtube.com/watch?v=DZJV37oibhc

20

Odpovědět

Nestačí jen poslouchat a nic neříkat. Musí se to prokládat právě tím: "Teda! To je ale kráva! Ty to máš tak těžké." Rozhodně neřešit problémy, jen litovat.
A mají rády, když se o ně zajímáte, takže když přestane mluvit, zeptejte se na něco o ní.

A samozřejmě to neplatí univerzálně. Nejste tu jen pro ni, máte vlastní život.

172

Odpovědět

Pááni, ještě nějaké rady? Měl by sis otevřít nějakou poradnu...nejlépe v Bravíčku (jestli pořád ještě vychází) :D

511

Odpovědět

a ještě ti k dokonalosti chybí romantika a a**l :-D

71

Odpovědět

nechapu proc todle ma tak nizke hodnoceni :)

330

Odpovědět

Fabio :D

271

Odpovědět

Už jsem i chtěl Glove and Boots odpískat, ale tento díl mě opravdu bavil. Díky za překlad. :)

141

Odpovědět

Nemá na sobě Mario kostým Roda Sterlinga?

60

Odpovědět

Děkuju... :)

80

Odpovědět

Tak nejlepší byl asi ten Arnold s doprovodem od Christiny Aguilery :D

540