#11: Rock BandGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:4 097

V minulém díle jsme viděli Maria a Fafu hrát Left 4 Dead. Dnes se vrhnou na další multiplayerovou pařbu, tentokrát simulaci hraní v rockové kapele

 

Přepis titulků

- Hrajeme Rock Band? - Jo. - Jakou dáme píseň? - Run to the Hills. - Ta je dobrá. Jdem na to. Počkej, Gorilák chce hrát taky. - Musíme kvůli tomu na start? - Jo. - Nastavovali jsme to... - To nic. Jdi do menu... Fajn. Dobře. Takže... Goriláku, vyber si hráče.

- Musím se taky odhlásit? - Jo, my všichni. - To je tak matoucí. - Doufám, že ta hra za to stojí. - Stiskni A. - Áčko. - Ne, ty nedělej nic. - Myslel jsem, že to musíme znovu nastavit! - Počkej chvilku. Prostě odpojím ovladač. Chce, aby ses znova... Prostě odpoj celý systém. - Celej systém? - Jo, odpoj ovladač, restartuj systém a začnem znova. Vypnu telku.

Fajn. Úvodní obrazovka. Zapni si svůj, goriláku. Fajn, teď ty, Mario. - Jste špatně. - Já vím, mám být vlevo. - Mario, prostě všechno vypni. - Vypnout telku? Kameru? Jo, všechno... Ne kame... - Říkal jsi všechno vypnout! - Ale nemyslel jsem i kameru. Jen ovladače a Xbox.

Zapnu svůj ovladač poslední, abych byl nalevo. - Teď zapni svůj ovladač. - Já? - Jo. - Fajn. - A teď... ty, goriláku. A teď já. Konečně! Počkej! Hrabeš se v menu! Musí to dělat jen jeden! Jen jeden mačká... Dobře.

- Fajn, jdem na to. - Jdem hrát! Vítejte, imaginární kamarádi! A díky, že jste přišli na naši imaginární kapelu. Kde jako že hrajeme? - V Detroitu. - Zdravím, Detroite. Vaše město teď není nic moc. Rozjasníme vaše životy! Na kytaru hraje Fafa! Za bicími sedí... velký potlesk pro goriláka! - Zpívej!

- Musím představit kapelu! - Prohrajem! - Jak to myslíš? Tohle je součástí rock 'n' rollu! Ach jo, prohráli jsme! - Kde jako hrajem? - V San Franciscu. Zdravím, San Francisco! Domove kvalitní čokolády, super chleba, trolejbusů a Alcatrazu! - Pořádně to dnes rozjedem... - Musíš zpívat! - Co? - Píseň! Zdravím, Wyomingu!

Jste sice velcí kovbojové, ale dnes se budete cítit jako králové. Zdravím, Quebecu! Vy jedni frantíci kanadský! Hola, Brazílie! Je čas na pořádný rock! Zase jsi zapomněl zpívat! Nechte toho! Tohle má být hra! Tohle má být zábava! Zábavná hra. - Promiň, Brazílie.

- Musíš zpívat. - Je náročný být frontmanem! - Stačí abys zpíval! - Ale no tak! - Co? - Co je to za text? - Refrén! To si děláš prdel. - Vyhráli jsme? - Prohráli. To byl totální punk-rock. SLEDOVALI JSTE VIDEO GLOVE AND BOOTS Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hehe neskutecne moc popularni vec. Bohuzel u RB i GH se moc rozbijeli kytary tak to prestali delat.. coz je skoda. Nevim proc nikdo neprisel s novou formou lidi to porad chtej..

Ja osobne to prodal protoze u slozitejshch hudebh uz bylo moc videt ze je to fake.

Gorilak je best :D mam ho nejradsi hned potom fafa.. a felicia taky super

22

Odpovědět

Ty krásný knihy co mají v poličce. Arnold Schwarzenegger, Wolrd War Z :)

50

Odpovědět

Chudák Gorilák, celé mu to pokazili...

360

Odpovědět

Bobr zpívá dobře.

510

Odpovědět

Felicia Day!

522

Odpovědět

Kde?

09

Odpovědět

+egaweNa zdi v rámečku...

191