#6: Vložte reklamuGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:4 069

V dnešním díle se podíváme na kloub reklamám, které mohou "zpříjemňovat" videa na YouTubu. Co si o nich myslíte vy?

 

Přepis titulků

Flannigane, podívej na mý vousy. Jsou tak hustý. Mý vousy jsou hustší, O'Reilly. Neprostupný jak zeď. - O'Reilly, Flannigane, na mý vousy nemáte! - Fafo! - Co je? - Co je to? - Reklama. - Reklama? - Jo. Na začátku vlogu. - Pauza! A co tady jako dělá? Vlogy něco stojí. Musíme zaplatit kamery a tak. - To není žádná reklama.

Nic nepropagují. - Ale jo, sleduj! Sleduj... vydrž... vidíš? - Má nějakou plechovku. - Tak to je husté. - Vážně husté. - To se mi nelíbí. Můžem to zrušit? - Jasně, je to náš vlog. Ne, nechci mít reklamu. - Jako bychom ztráceli kontrolu. - Ale nějak vydělávat musíme. Ale musí to jít jinak! Taky že jde. Třeba dolní reklama. - Tak dolní reklama.

- Jo, další forma reklamy. - Hezký! Dáme tam třeba tohle! Takhle to nefunguje. Reklamu si nemůžeme vybrat. Co je to Shake Weight? Ne, většinou se to nějak týká videa. Jo, to by šlo! Takhle je to skvělý. Bavit se a vydělávat. Vypadá to pěkně. - Dolní reklama už mě nudí!

- Jde škrtnout, klikni támhle. Jo, to je hezký. - Co je zas tohle? - Další způsob jak si vydělat. Pepsi mi dala peníze za to, že budu držet tuhle plechovku a párkrát řeknu, že je Pepsi super. - Pepsi je hnusná. - Jo, ale dali mi peníze, abych ji měl a řek, že je dobrá. - To pít nebudu! - Neboj, nalil jsem dovnitř Coca-Colu. - V tom je Coca-Cola? - Jo! - Pepsi smrdí!

- Nedá se pít! Pepsi - pití pro smraďochy. Měla by se jmenovat Prdsi! Na ná ná, jsem Pepsi! Pepsi. Pepsi se nedá pít. - Pepsi stopro nechci! - Pepsi stopro nechci! Pepsi stopro nechci! Pepsi stopro nechci! Pepsi hnusně smrdí! Po Pepsi se prdí! Co?

To se asi tomu chlápkovi od Pepsi líbit nebude. Myslíš, že máme průšvih? Jo! Vraťte dolní reklamu! - Co děláš? - Schovávám se! Dej to sem! - A teď co? - Budeme se schovávat, dokud video neskončí. Dobře.

Co sis koupil za peníze od Pepsi? Knír Burta Reynoldse. A světla, mikrofony a kameru. Tý jo! - Pepsi nám vzala světlo! - Co si počneme? KDYŽ NEBUDETE PÍT PEPSI, TEN SVIŠŤ TO SCHYTÁ. Sledovali jste video Glove and Boots. Musím ten knír schovat!

Knír Burta Reynoldse! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj,

Potřebujete půjčku? Jsme legitimní a garantujeme
Družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
Institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Potřebujete půjčku za jakýmkoli účelem? Jste ve finančním problému?
Potřebujete finanční řešení? Zde je příležitost pro vás poskytnout řešení všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou rychlé a snadné.
Kontakt: bishopjohan900@gmail.com dnes požádat o půjčku, kterou můžeme poskytnout
Úvěr, který bude vyhovovat vašemu rozpočtu pouze 2% úrokové sazby, pokud máte zájem e-mail nám dnes přes: bishopjohan900@gmail.com

00

Odpovědět

Furt jsem měl nutkání odklikávat ty reklamy co se tam objevily :D

201

Odpovědět

Ten obrázek Gordona :D

191

Odpovědět

Před týdnem jsem si nainstaloval AdBlock, jelikož o něm všichni básnili. Řeknu vám, to je snad ten nejlepší program, co znám. Je zadarmo, odstraňuje reklamy, prostě úžasné. Ještě by to chtělo program na odstraňování špatných FB stránek. ;)

182

Odpovědět

Trochu smutné, používat ho až po takové době.

198

Odpovědět

+Tony the fishNa fb klikačky a podobné iné hovadiny od sociálnych sietí na stránkach používam Ghostery. Tiež užitočná vec, ak chce mať človek pokoj. Inak práve nedávno som Adblock poradil svojmu spolubývajúcemu po tom ako som videl, že mu beží na youtube reklama

181

Odpovědět

+Tony the fishTrochu smutné, používat ho.

Asi si neuvědomujete, kolik webů/youtube kanálů vám zdarma dodává informace nebo vás zdarma baví a vy se takhle odvděčíte.

A neberu výmluvu typu - nechci vyskakovací/blikací reklamy přes celou obrazovku. Na to mám akorát jednu odpověď - Nečumte na p***o, nestahujte warez.

1835

Odpovědět

+Tony the fishnaopak trochu smutné nepoužívat ho. Platím za internet providerovi, nevím proč bych měl čumě na reklamy místotoho co vidět chci.
Pokud budu chtít přispět stránce protože pro mě něco tak jim pošlu peníze na jejich účet, paypal nebo cokoliv. každá stránka sponzorovaná z fanoušk si může takový účet pořídit. Nevím proč bych kvůli tomu měl sledovat reklamy. A tím víc pokud mluvíš o pornu... to se totiž obvykle nesleduje kvůli kulturnímu zážitku

198

Odpovědět

+Tony the fishPlatím za internet providerovi....
To je jako zaplatit vstup do klubu a chtít drinky zadarmo. A web převážně takový je, jen se většinou chce, aby jste přežili pár sekund reklamy. To je ale nejspíš moc.
Však vy nato přijdete, až/jestli vůbec něco vybudujete ;)

P***o - mluvil jsem o vyskakovacích reklamách, které můžou otravovat a jsou převážně právě u p***a nebo warezu.

198

Odpovědět

+Tony the fishInternet si přizpůsubuješ vlastním požadavkům, když tě reklamy otravují tak se jich zbavíš.
Když tě ve městě zastaví nějací prodejci, bavíš se snad s nima a vyslechneš si jejich nabídky? Nebo když tě otravují přímo až doma? Ne, pošleš je do p****e a zavřeš dveře. Stejně tak je to s reklamana.

194

Odpovědět

+Tony the fishSrovnáváš jablka a hrušky.
Pokud bych porovnával internet a realitu, tak podomní prodejci jsou spam. Sami tě osloví, ale sám je nevyhledáváš.
Reklama je oproti tomu jakási daň za obsah. Shlédneš reklamu a dostaneš zadarmo informace. To je podle mě víc než fér obchod.
Lidi, včetně tebe, si často neuvědomují, že kdyby používali AdBlock všichni uživatelé, tak by zkrachovala třeba třetina webů (s tím množstvím střílím od boku, ale bylo by jich opravdu hodně). Minimum webů je provozována jako nevýdělečná činnost.

183

Odpovědět

+Tony the fishcopak maš taky stranku a jseš v (_o_) kvuli AdBlocku že se tady tak mermomocí snažíš všechny přesvědčit že používat ho je špatny?....mě nějaky ty reklamy po stranách nevadily a vubec jsem neuvažoval o AdBlocku...ale když pak otevřej (ne p***o/warez) stranku a než se vubec doklikaš k tomu cos chtěl zabiješ 10s a to při každej navštěvě? tak na to seru a radši si ty reklamy schovám...ono si za to mužou i samy majitelé stranek že se snažej za každou cenu z toho vytřískat maximum a naflakaj tam až moc reklam....

191

Odpovědět

+Tony the fishJen vyjadřuji svůj názor a rozvíjim diskusi. Takže nesouhlasím s tím, že tu chci všechny mermomocí přesvědčit, že je špatný. Ale ano, osobně si to myslím. Že má někdo jiný názor, to je základem debaty.

Souhlasím s tím, že velké množství reklam, popupy a další dementní způsoby taky nesnáším. Nicméně celou dobu se tu bavím o webech typu Videacesky.cz, které svými reklamami nijak neotravují a dávají návštěvníkovi nějakou hodnotu (ať už informační nebo zábavnou). Troufám si říct, že každý, kdo si alespoň trochu představí tu práci na takovém webu, pak nikdy nemůže AdBlock nainstalovat.

180

Odpovědět

+Tony the fishjedy je buď troll nebo trochu pomalejší, protože jinak by věděl že pro stránky, které si uživatel vybere lze adblock vypnout :D
Takže za sebe: adblock mi jede furt a když najdu někoho, kdo odvádí kvalitní práci a nepřehání to s počtem reklam, tak si to u něj vypnu.

190

Odpovědět

AdBlock je super. Ale musis si uvedomit ze jakmile zrusis reklamy, tak ten koho sledujes nedostane nic. Podle me ty reklamy na youtube nejsou zase az tak otravny, aby se to nedalo vydrzet.

181

Odpovědět

+ch4rlienNa noc pustím celý kanál, vypnu zvuk a monitor a reklama může frčet od večera do rána.

181

Odpovědět

+ch4rlienAdBlock má funkci povolení reklam pro stránky či celé domény (já to například využívám právě u Videacesky.cz). A reklamy na youtube JSOU otravné, dokud to jsou jen ty dole na kliknutí jako tady, tak je to v pohodě, ale sledovat 30 sekundovou nevypnutelnou reklamu o ničem před každým videem je otřesné (body navíc, pokud mi u 5 videí za sebou naskočí jedna a ta samá reklama).

201

Odpovědět

+ch4rlienReklama, která mi vyskakuje dole do videa a překrývá jeho obsah je naprosto ten nejotravnější typ reklamy, který existuje. A na rozdíl od jiných reklam u ní absolutně nevnímám její obsah, jen se snažím co nejrychleji kliknout do pravého horního rohu na křížek. Zlatý AdBlock. Kdyby weby používaly neotravnou reklamu ve formě bannerů, tak neřeknu ani ň, ale to co některé weby předvádí mě prostě donutilo AB používat. Můžou si za to sami. Když nějaký web slušně požádá o vypnutí AdBlocku a objeví se tam pak pár menších bannerů, tak s tím nemám problém.

190

Odpovědět

+ch4rlienUpřímně bych řekl (i když to nemám z první ruky, takže informace v mým příspěvku můžou být nepřesný!), že Google Adsence je služba, na který se stejně velký prachy nevydělaj, i kdyby AdBlock neměl nikdo. Pokud chce někdo peníze, ať je chce po fanoušcích přímo, např. přes Kickstarter nebo jako Fuka na FFFilm (ten má průměr asi 800 stovek denně). Aspoň pro mě by nebyl problém (pokud překonám paranoiu z internetových plateb :-) ) dát třeba 10, 20 korun měsíčně někomu, kdo pro mě vytváří zábavný obsah (koneckonců, kupuju si pravidelně časáky za větší částky). Těch pár korun sice není nijak závratná částka, ale kdyby to tak dělalo jeden dva tisíce lidí, tak se tím může daná osoba i uživit.

Taky je možnost dávat do videí reklamy přímo nebo jako PP (jako s tou Pepsi), na to je AdBlock krátkej. To je sice spíš pro populární lidi, kterým se to fakt vyplatí, ale když si pak dohodnete s někým, že do svýho videa, který má sledovanost pát set tisíc lidí, dáte reklamu na jeho produkt, tak už je to solidní výdělek. (Třeba absolutní česká špička ViralBrothers dostává za jednu (!) virální kampaň - což je, pravda, o něco víc než jen reklama - statisíce korun. Uf.)

To, co jsem tady napsal, platí hlavně pro ty, co jsou populární, takže lidi mají zájem je podporovat, nebo si u nich umístit reklamu. Na druhou stranu, o AdSence to platí taky, pokud nejste "slavný", víc než na lízátko si nevyděláte.

181

Odpovědět

+ch4rlien(Sorry, správně se ta služba jmenuje AdSense, omlouvám se za chybu.)

180

Odpovědět

+ch4rlienMoggsi, s tím AdSensem máš nesprávný informace. Dá se přes něj vydělat pár stovek, tisíc, deseti tisíc, i sta tisíc měsíčně. Záleží na tom, kolik se platí za proklik, jakou máš návštěvnost a jakou máš proklikovost. Na internetu najdeš měsíční výpisy spoustu podnikatelů, které svůj příjem z AdSense zveřejňují.

A právě z AdSense žije spousta webů, i tak velké jako je třeba Ask.com nebo Wikihow.com.

180

Odpovědět

Tak toto bola slušná p***l :D a to bábky neznášam...

191

Odpovědět

tohle je best :-D

190

Odpovědět

Prý když nebudete pít Pepsi ten svišť to schytá.

Za mě teda má svištík smůlu, Pepsi ani Colu nepiju. :-)

202

Odpovědět

Musím se přiznat že tenhle blog si nepatřil dodnes mezi moje nejoblíbenější seriály ale těmi nadávkami na pepsi si mě vyhráli :)

194