#17: Silvestrovský speciálGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:3 865

Možná jste si povšimli, že v pátek chyběla pravidelná dávka Glove and Boots. Důvodem bylo, že silvestrovský díl se více hodí publikovat až dnes, 31. prosince. V kolekci videí uvidíte Maria a Fafu, jak chystají tu nejlepší silvestrovskou párty na světě, což se ale nečekaně zkomplikuje. Těšit se můžete na dumání nad významem Silvestra, rady na párty a hromadu filmových odkazů. Poznámka: Pořád překládáme pořad se zpožděním, a tak jsou tyto silvestrovské klipy 2 roky staré. Ve videích Mario a Fafa očekávají teprve rok 2012.

Přepis titulků

Šťastný téměř nový rok! Hezký nový rok! Máme ještě trochu času, takže pokračujeme v přípravách na náš skvělý večírek. Jo! O půlnoci budeme mít párty, tak ji můžete přijít omrknout. - Dal bych si punč. - Ne, musíme ho šetřit pro ostatní. - To dává smysl. - Jo. Víš ty co? Už pouhou přípravu si užívám. Měli bysme zapařit i zítra! - To nejde.

- Každý večer Silvestr! Ne, to by pak Silvestr přišel o svůj význam. Jaký význam? Prostě odpočítáváš nový rok a kalíš. Jde o rozloučení se starým a přivítání něčeho nového. Proto jsou novoroční předsevzetí? - Jo! - Podle mě jsem dokonalej, co bych si měl předsevzít? Aby sis nemyslel, že jsi dokonalej, protože to vážně nejsi. - To není negativní? - Asi ne. - Příští rok budu víc negativní! - Něco se ti na sobě nelíbí, tak to chceš napravit.

- Jo. Podle mě jen prokrastinují. Někteří si dají předsevzetí neprokrastinovat. Měli by začít tím, že nebudou prokrastinovat o Vánocích. Ale tím, že vyčkáváte, až nebudete prokrastinovat, vlastně prokrastinujete. - Lidí to ale nedodrží, co? - Ne. Většina vydrží tak tři dny. - Takže si můžu říct, co chci. - Jo! Slibuju, že se v roce 2012 nebudu koupat! - I když to bych zmák.

- To není dobrý nápad. Slibuju, že půjdu na dvojitý rande s Evou Mendes a Drew Careym... Teda Drew Barrymore! Ale i s Drewem bych šel. - Nemyslel jsi Jima Carreyho? - Jo, Jima a Drewa. - Skvělá dvojka. - Jo, asi se zasnoubili. A mají dceru Mariah. Co to děláš? Neplním svý předsevzetí!

To je jedno! Počkám na ostatní. Takže to je Silvestr? Pít o půlnoci punč a slíbit si, že už ho nebudu pít? Tak vypadá oslava, ale jsou tu jiné věci, třeba Mimino nového roku. - Takovej hnusák. - Jo, je divný. Má se narodit na začátku novýho roku, ale už si to štráduje v plenkách. To se asi narodí Matce přírodě a Otci času. Musí mít příšerný rodinný portrét. - Na Silvestra se také lidi líbají.

- Já vím. O půlnoci. - To nemám rád. - Proč? Nemám holku, tak si připadám hloupě! Nemusíš mít holku, můžeš políbit kohokoliv. - Úplně kohokoliv? - No... Boží svátek! Nesmíš být vlezlý. A víš, kde se nemusíš ptát?

Ve Skotsku! Podle nich se vám příští rok nebude dařit, pokud nepolíbíte všechny kolem. Silvestr nejspíš vymysleli ve Skotsku! Asi to tak bude. Jo, ta divná píseň "Auld Lang Syne". Ta matoucí. Jo. Ten, kdo ji napsal, je Skot! Jo?

Tak proto nedává smysl. Člověk by řekl, že Silvestr bude hodně skotský, ale ne. Největší párty je v New Yorku, kde se hromada lidí venku divá na obří kouli. To zní jako děsná ztráta času. Taky že je. Ztráta času - podívám se, jestli už je v televizi. To mám na Silvestra nejradši. Na Silvestru je výjimečné, že se slaví po celém světě. Kromě Číny.

Čína je dost velká část světa. Mají svůj vlastní Silvestr. Ten s draky! A ohňostroji! Každý rok jiný zvíře... Tomu říkám párty! Tohle sundáme, a pořídíme draky a ohňostroje. - Počkej! - Naše párty bude lepší! - Jo, bude... Ty máš něco za lubem, co? - Seženeme si vlastní kouli.

- Jako mají v New Yorku? - Jo. - Glove and Boots koule. A v ní Gorilák. - Strčíme Goriláka do koule. - Dobře! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí tam ale 2/5 :P

70

Odpovědět

Sakra, přistižen. 2. video je přehled toho, co se stalo v roce 2011, což mi přišlo takové zvláštní překládat na konci roku 2013.

71

Odpovědět

+Ninjeržádný takový..... přeložit.... pleeeeeeeeeease :-)

20

Odpovědět

Mario to dokázal! Poníženě děkujeme...:D

200

Odpovědět

O Fortuna, velut luna...

40

Odpovědět

Taky nesnáším to líbání... Kolik starých, perverzních chlapů jsem musela přežít... Ale kluk? Žádnej... :D

220

Odpovědět

:-*

110

Odpovědět

+TommasoPac a pusu :-*

40

Odpovědět

Joo tak proto tenkrát nebyl konec světa :D

300