Liam Neeson a hlasová schránkaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 083
Počet zobrazení:13 981

Nedávno jste tu mohli vidět Marka Ruffala, který pro fanouška přehrál vysněnou konverzaci. Dnešní video z show Grahama Nortona se ponese v podobném duchu. Liam Neeson v něm vyhoví přání jedné ze svých fanynek a nahraje jí vytoužené uvítání do hlasové schránky.

Přepis titulků

96 hodin je jeden z filmů, který proslaví jeden proslov. Použili ho dokonce i na plakátě. - To, jak telefonuješ. - Jo. - "Neznám tě, ale..." Chce po tobě hodně fanoušků, abys jim ho přeříkal? Občas jo. Můj nestarší syn je na internátě. Někdy mi zavolá a řekne: "Tati, mohl bys nechat zprávu v Charlieho hlasové schránce?" - A uděláš to? - Jo, udělám. - Vážně? Moc dobře si ale nepamatuju slova.

Máme v hledišti výjimečnou dámu. Jmenuje se Jo. Kde ji máme? Tamhle je. - Neznáš ji. Nemyslím, že vás zná. - Ne. - Tvrdí, že je... - Panebože. - Ne, bez obav. Dcera, milenka... Oběť únosu... Skvělá hra. - Je to tvoje první fanynka.

- Vážně? Jak víte, že jste jeho první fanynka? Viděla jsem Liama hrát v jedné minisérii. Je to už skoro 30 let. Napsala jsem mu dopis a on mi zpátky poslal podepsanou fotku a dopis, kde napsal, že to byl jeho první fanouškovský dopis. Mám ho tady. - Co vám napsal? - "Děkuji, za tvůj kouzelný dopis." Tam vás zastavím, díky. Poslyš, je to zvláštní... Je to stejné jako u tvého syna.

Jo nás zkontaktovala s tím, že by tě chtěla o něco požádat. Takže... Nahrál bys pro ni uvítání do hlasové schránky? - Jo, jasně. - Vážně? Dobře. Poslala nám svoje číslo. Zavolám... - Telefon máte vypnutý, že? - Jo. - Dobře. Protože jinak by to bylo otravné a hloupé. 907...

777... Hodně lidí zavolá, aby si to mohli poslechnout. Dobře. Mělo by to jet. Ahoj, tady je Jo. Prosím zanechte zprávu. - Prosím zadejte PIN a následně stiskněte křížek. - Dobře. Nacházíte se v menu nastavení hlasové schránky O2. - Pokud si chcete poslechnout své... - Nechci. Nacházíte se v menu nastavení uvítání.

Pokud... Prosím nahrajte své osobní uvítání. Pro ukončení nahrávání stiskněte nulu. Takže zmáčkneš nulu, přečteš to a pak zase zmáčkneš nulu. - Kde je nula? - Tady. - Dobře. - Zmáčkni ji. - Můžu? - Můžeš. - Můžu začít? - Jo. Neznám tě, ale jestli moji dceru okamžitě nepustíš, najdu si tě a zabiju tě.

Po pípnutí prosím zanechte zprávu. Výborně. Dobrá práce. Moment. Dobře. Dvojkou to uložím. Zavolám tam a uvidíme, jestli se zadařilo. 907 77... 7... Je tam tolik sedmiček. 61... - Můžu?

- Jo. Neznám tě, ale jestli moji dceru okamžitě nepustíš, najdu si tě a zabiju tě. Prosím zanechte zprávu. Po zaznění tónu prosím zanechte zprávu. Pokud chcete zprávu nahrát znovu, stiskněte křížek. Ahoj, tady Alan Davies. Jestli máš moji dceru... Jsou jí dva roky, můžeš si ji nechat.

Odjíždím na turné. Je nesnesitelná. Taky má neštovice. Hodně štěstí. Díky, že jsi to pro nás udělal. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mužete prosím přeložit díl Grahama Nortona z roku 2009 když tam byl Ozzy Osbourne???

300

Odpovědět

Už aby bylo Taken 2.

266

Odpovědět

Tak toto je geniálne :D

262

Odpovědět

Novej Blog o Hrách, Hardwaru, Hackingu a Laserech od Gas ož po UV: www.Kandrix4Fans.tk !!

1897

Odpovědět

fajn chlapík :)

260

Odpovědět

Koukal sem na celý díl a ten nemá naprosto chybu. Vše vřele doporučuji najít na youtube.

230

Odpovědět

Liam je prostě sympaťák

270

Odpovědět

Liam je borec a proto ho mám rád :-)

250

Odpovědět

Připomíná mi "fanynku č. 1" z filmu Misery nechce zemřít

270

Odpovědět

Nemusel tu fanynku přerušovat, chtěl jsem, aby ukázala tu fotku, co jí poslal :D

270

Odpovědět

fajn video ale radši bych viděl Picarda

222

Odpovědět

Vypadá jak stará a tlustá Amanda Seyfried.

2137

Odpovědět

Qui-gon jinn:) Neeson je PÁN herec

230

Odpovědět

Také mám problém, že video vůbec nevidím a netuším, kde je problém, protože video nevidím ani na PC ani na telefonu. Jen šedá plocha.. Je chyba u mě? A co s tím mám případně udělat?

183

Odpovědět

Netušíte někdo proč se mi některé videa nezobrazují? Některé videa normálně spustím, ale například u tohoto vůbec video nevidím, tím myslím, že je tady jen šedá plocha a nadpis, jinak nic a to mi dělá u více videí tady ....

192

Odpovědět

To netuším, ale mám úplně stejný problém, tak asi chyba bude na naší straně, snad to brzy půjde :-)

180

Odpovědět

+Moo*nebude na naší straně

180

Odpovědět

Na Videacesky.cz na FB je teď hlasování o tom, komu se videa nezobrazují správně.

180

Odpovědět

Zkus vypnout AdBlock, občas vyfiltruje i video.

180
Další