#30: Žebříček 10 nejhorších žebříčkůGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:4 581

Kdo by neměl rád všelijaké top 10? Některé žebříčky jsou ale horší než ostatní a těm se dnes budou Mario a Fafa věnovat.

Přepis titulků

Proč má Gorilák ty klobouky? Gorilák slyšel, že chystáme žebříček 10 nejhorších žebříčků, a udělal si svůj. 10 nejlepších Gorilákových klobouků. Takhle začít nemůžeme. To není žádný pořádný žebříček. To říkej jim. - Strašný žebříček. - Přesně tak. Je na 10. místě. Žebříček 10 nejhorších žebříčků 9.

10 nejhorších jmen pro chlapce Tenhle žebříček je hrozně zlý. Možná je Wolfgang hloupý jméno, ale Wolfgangovi rodiče mu toto jméno vybrali a jednoho dne Wolfgang tento seznam uvidí. A bude brečet. - Já znám jednoho Wolfganga. - Přesně o tom mluvím. A je to vůl. 8. 10 nejlepších pixarovek. - Tenhle žebříček je na prd.

- Proč? Pixarovky miluju. A kolik filmů Pixar udělal? Když nepočítám sequely... Deset! - Moment... - Přesně. 7. 10 nejznámějších kníračů bez jejich knírků. Tohle nikdo nechce vidět! Tom Selleck bez kníru vypadá jako zloděj v potravinách! A co je na tom žebříčku nejhorší?

- Je tam i Hitler. - To je jak vidět Duffyho bez zobáku! 6. 10 upírských romanťáren, které vám nebudou pít krev. Tohle je podobný paradox jako "ohlušující ticho". Nemožné! Tento žebříček by neměl existovat. Proč ho sestavovat, když si nemyslíte, že jsou upírské romaňtárny špatné. Když jste ho sestavili. A upíři vám přece pijí krev, je to jejich potrava! Anebo vám může pít krev Stmívání.

5. 10 nejlepších věcí, které se dají dělat v Detroitu. Na něm je na prd, že není pravdivý. Ve skutečnosti by totiž na 3. místě nebyla návštěva stadionu Ford Field. Ale "Nechat se okrást". A na druhém "Ztráta práce v automobilce." A na prvním "Odstěhovat se." 4. 10 nejlepších písní Barry Manilowa Uhh...

Barry Manilow. Strašný žebříček, protože nejde vybrat jen 10 písní! Všechny jsou úžasný! To je sarkasmus? Ticho! Zpívá písně, které rozezpívají celý svět... 3. 10 nejlepších účesů Nicolase Cage. Spletli jsme se. Tohle by v našem žebříčku nemělo být. Protože je to úžasný.

2. 10 nejlepších věcí, co si můžete koupit v Taco Bell Tenhle má na fazolích lusk. Tenhle má na lusku fazole. Tohle chutná úplně stejně. Ale nejsou tam fazole. Taco Bell prodává jen jedno jídlo. A teď je mi zle. A nejhorším žebříčkem je... Tenhle!

- Takhle se z toho vykecat... - Jo, ale už mě to nebaví, jdem něco dělat. - Jako co? - No, třeba... Chceš si dát další Taco Bell, co? Jo, trošičku. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jumbo shrimp!

10

Odpovědět

10 nejlepších účesů Nicolase Cage :D to je jak 10 nejlepších modelů Jany Kratochvílové.

30

Odpovědět

Vsechny zebricky co si hrajou na to, ze jsou objektivni, jsou nesmyslne, vzdycky je to jen nazor skupiny, jednotlivce, s kterym muzeme nebo nemusime soublasit

33

Odpovědět

No výborně, to jsem měl zase co zjistit... Hitler bez knírku: http://www.toptenz.net/top-10-famous-mustache-guys-without-their-mustaches.php/hitler_without_moustache_by_lyonlamb vypadá úplně přesně jako Pavel Kříž - http://www.nadaceo2.cz/_pub/5d/15/af/145727_252307_Pavel_Kriz.jpg

Tak
se měj hezky moje mládí se Štěpánkem, nevinným básníkem...

104

Odpovědět

Ten konec mě dostal :D

101

Odpovědět

Poslední dobou mě Glove and boots začíná docela bavit :) Je to tak blbý až je to vlastně skvělý :D

470