#41: 10 webů, kterým nerozumímeGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:4 950

Mario a Fafa navštívili všemožná zákoutí internetu, aby vám dnes mohli představit 10 webů, které jsou tak docela mimo jejich chápání.

Přepis titulků

Zdravíčko! Zde je 10 webů, kterým nerozumíme. Počkej. Nerozumím tomu, co to dnes děláme. Přesně tak. 10 WEBŮ, KTERÝM NEROZUMÍME 10. Web Jima Carreyho. Pokud jste si mysleli, že je Jim Carrey šílený, zkuste zajít JimCarrey.com. Co je to?

A klikněte na balón. Jim Carrey je nahý! A pak klikněte na šneka. Kouká ta kobylka na mě? Už dost! 9. Nic Cage jako kdokoliv. Ne, včely ne! Včely ne! Tenhle web je přesně to, jak se jmenuje.

Fotky slavných lidí, kteří jsou zároveň Nicolas Cage. Tento kout internetu už nikdy nenavštívím. 8. InstantCosby.com. Pokud potřebujete dávku Billa Cosbyho, tak je tohle stránka pro vás. Nechápu. To je vše? Moje nová domovská stránka. 7.

EmergencyYodel.com. 6. LightningDrink.com. Zavalitá akční hvězda Steven Segal vytvořila několik energy drinků a jedním z nich je Asian Experience. To je 100% přírodní rasismus. Hned si jeden objednám! Podle webu Segal vytvořil nápoj, který v sobě obsahuje tak nevýslovnou sílu, že jeho jediným přírodním ekvivalentem je blesk! Moment, když jsem se to pokusil objednat, přeneslo mě to na tuhle chybovou stránku. Ale odkaz na Biografii akčního hrdiny funguje skvěle!

To číst nechci. Je strašnej. 5. "Dýmkař" z YouTubu. Takže tady je video chlápka, co kouří dýmku. - Co se v tom videu stane? - Nic. Jen kouřil dýmku a podělil se o to se světem. Nechápu to, ale nepřijde mi to až tak podivný. Taky není, ale natočil 6000 videí.

- A co v nich dělá? - Kouří dýmku! Ve všech! A ještě žije? 4. Facebookovská "like" tlačítka na Myspaceu. - Co je to Myspace? - Tam si spolu povídají kapely. 3. Doslovný remake filmu Toy Story s živými dětmi na YouTube. Celý film? Nějaký šílenec donutil děti, aby odehrály celý Toy Story? - Proč?

- Nevím. Ale docela se jim to povedlo. Volám sociálku. 2. www.boobah.tv/zone. Jsem na tom webu už sedm hodin a pořád nechápu, co se děje. - Co děláš? - Asi nechávám George Foremana sbírat jablka. 1. Amazon.com. Počkej, cože? Nechápu, jak můžeš na jednom místě koupit kravský jazyk, pistoli a podprsenku. Žádný obchod tohle všechno neprodává.

Walmart jo. Asi máš pravdu. A NYNÍ BYCHOM VÁM RÁDI PŘEDSTAVILI ČESTNÉ MÍSTO PRO WEB, KTERÉMU NEROZUMÍME. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zapomněli na můj oblíbený :( http://zombo.com

160

Odpovědět

No tech stranek je o trochu vic... Obcas nechapu ani ty videa co se objevujou tady :-D

50

Odpovědět

Na prvom mieste mali byť reddit a 9gag faggoti.

216

Odpovědět

Odpovědět

3 zajebany hodiny!!!! Doufam ze si spokojenej Romane >:-/

261

Odpovědět

Odpovědět

Asi se tu objeví spousta úchylných odkazů na ještě úchylnější stránky... a já se moc rád přidám, protože http://nobrain.dk

10

Odpovědět

Cože! Hovězí jazyk je super třeba s křenem nebo horčicí. Já zase nechápu proč si Amíci namáčí hranolky do smoothies.

56

Odpovědět

Zato tento web plně chápu.... http://www.taksitokurvavygoogluj.cz/

00

Odpovědět

tohle je fakt ujetý - http://ualuealuealeuale.ytmnd.com/ , ale nějak se od toho nejde odpoutat

112

Odpovědět


Odpovědět

Všechno s Chacarron Macarron je ujeté - počínaje originálním videoklipem...

60

Odpovědět

10. www.jimcarrey.com
9. www.niccageaseveryone.blogspot.com
8. www.instantcosby.com
7. www.emergencyyodel.com
6. www.lightningdrink.com
5. www.youtube.com/smokersofcigarspipes
4. like
3. odkaz nebyl
2. www.boobah.tv/zone
1. www.amazon.com

(abyste to nemuseli přepisovat :) )

160

Odpovědět

www.ualuealuealeuale.ytmnd.com (bonus)

160

Odpovědět

Stránka Carreyho po bližším prozkoumání je správně ujetá :D

330