#42: Seznamte se, Johnny TGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:4 314

V předchozích dílech jste si mohli povšimnout žabáka, který je Fafův bratránek. Dneska kluky navštíví, aby přinesl do jejich show trocha pravého newyorského ducha.

Přepis titulků

Co budeme v dnešním díle dělat, Fafo? Pro začátek se staví můj bratránek. - Ty máš bratrance? - Jo, každou chvíli tu bude. Fafo, nechal jsem si spravit klakson! Je tu! Převrátil popelnice! - Johnny T! - Fafo, jak se vede? - Fajn.

- Dlouho jsme se neviděli. - Proč už nejezdíš do Bay Ridge? - Měli jsme teď napilno s vlogem. Vy dva jste bratranci? Jak je to vůbec možný? Můj otec byl Ital. Všeho nechte a jedem na Coney Island. To nejde, natáčíme teď díl. Jako přímo teď? Úžasný.

Takže takhle tu trávíte čas. Už jste jedli? Mám v autě česnekový uzlíky. Fafo, tohle se mi nezdá. - Tvůj bratránek je fajn, ale... - Máš proti mně něco? Jsi žába! Už to tak je! Nechci, aby mě zažalovali. Tak zaprvý, kámo, jsem ropucha, jasný? A škatulkuju já snad tebe? Říkám: "Hele, červenej cápek s nesmyslným obličejem, ten musí bejt z toho dětskýho naučnýho pořadu"?

- Nemám nesmyslnej obličej. - Heleď, Mario, my dva musíme držet spolu. Johnny T, rád tě vidím, ale musíme pokračovat ve vlogu. Nenech se rušit. Nasaď si tu čapku a hezky ty děti uč. Co? Nasadíš si školní čapku, řekneš nějaký zajímavosti, to tady děláte, ne? Nejen to!

Mario, udělej mou oblíbenou věc. - O čem to mluvíš? - Však víš. Jak ti hrábne a začneš sebou třást. O čem to mluvíš? No tamto. "Jsem Mario, úplně mi hrabe..." Jo, to je ono. A ty si teď nasaď čapku a nauč mě něco. Tohle jsme dnes neměli v plánu... Nauč mě něco.

Takhle to nefunguje. Musí se to nějak týkat dílu. Tak jo... Předtím jsme mluvili o česnekových uzlíčcích. Řekni mi něco o nich! Česnekové uzlíčky jsou předkrm, který se podává v pizzeriích. To už vím. Dělají se z těsta na pizzu, česneku a olivovýho oleje. To už vím. Fajn, v roce 2012 vrazil 160kg Robert Wheeler poslíčkovi s pizzou do ksichtu, protože zapomněl na jeho česnekové uzlíčky.

To jsem nevěděl. Naučeno. Bum. Hotovo. Jdem dělat něco jinýho. - Dostal jsem chuť na česnekový uzlíčky. - Chceš? Mám je v autě. - Johnny, musíme teď... - Dělat vlog, mluvit k lidem. Chápu, bratránku. Hej, ty! Seš připravenej? Dáme si Top 10. - Nedáme!

- Ale no tak. Děláte je furt a lidi je baštěj. Tady jste udělali topku o internetu, tady o smutnejch filmech. A tady jsme udělali jednu o Facebooku! Hej, ty mi kryješ záda, Mario. To pro mě hodně znamená. - Nechte toho. Ty seznamy trvá dlouho připravit. - Ty nemáš žádnej připravenej? Zachráním tě. Co mě tak napadá... Zaimprovizuju... - 10 horších věcí než Steven Seagal. - Co? - 10.

Psí hovno. - To nemůžeš říkat! - Proč ne? - Můžou se na to koukat děti! Děti snad neznají psí hovna? Co je to s tebou? Johnny, takovýhle vlog my neděláme. 9. Šlápnout do psího hovna. Nech toho! - 8. Seagal držící psí hovno. - To je ono. Trvám na tom, že to musíme ukončit. Tak jo, ale musíš mě nechat říct tu nejhorší věc horší než Steven Seagal.

- Je to...? - Není to psí hovno. No tak povídej. Nejhorší horší věc než Steven Seagal? Dva Seagalové. Bum. Hotovo. Všem se omlouvám. Dva Seagalové jsou hrůzostrašní! Safra, musím jít. Volá mi chlápek ohledně lístků na Chaku Khan. - Tak jo, rád jsem tě viděl, Fafo.

- Dávej na sebe pozor. Hele, nechceš levně lístky na Chaku Khan? - Kdo je Chaka Khan? - To nic. Zatím se měj, Mario! Příští týden si zajedeme do Six Flags. - Tvůj bratranec je docela borec. - Nejspíš kvůli němu jsem tlustý. Moment, teď musíme natočit díl? Asi jsme ho už natočili. Udělejte pro sebe něco a přihlaste se k odběru. Něco se dozvíte, zatancuje vám Gorilák, ten červenej bude vyšilovat.

Pecka. Co děláš v závěrečných titulcích? Vidíte? Přihlaste se za super cenu nula korun. Věřili byste tomu? Co je dnes v Americe zdarma? Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemám ráda Jonnyho T.

311

Odpovědět

Miluji Johnnyho T.! New Yorčan jak poleno.

20

Odpovědět

Můj otec byl Ital. :) , jinak nehraje ten jeho klakson znělku z Kmotra?

240

Odpovědět

Na 1000 procent ne.

319

Odpovědět

Konečně nějaké vtipné video z té dnešní várky. Bum. Done.

290