Steven Seagal: Kung FuMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:324
Počet zobrazení:6 846

Jedna z těch hodně populárních parodií na Stevena Seagala z produkce MadTV. Kdo navíc zná trochu seriál "Kung fu" (z roku 1972, ne to další tupé pokračování z 80. let), tak si vychutná především scénu s kamínkem. Za pozornost stojí i mimika Stevena Seagala, málem bych sám nepoznal, že je to jenom imitátor :)

Přepis titulků

Z cesty, číňánku. Komu říkáš číňánek? Tobě říkám číňánek. Číňánku. Myslím, že takhlejsi mě nazvat nechtěl. A co s tím uděláš, číňánku? Nenuť mě, abych vystoupilz mé cesty míru. Jak jsem řekl a co s tím jako chceš udělat,čí-ňán-ku?

Chci jít po svý blbý cestě míru,ale ty mě nutíš nastoupit cestu kousíčků. Kousíčků? Stop!Stevene, co to děláš? Tomuhle chlapíkovi jsiměl utrhnout ruku. Jejda, tak to dáme do nepovedených záběrů. Ahoj, já jsem Steven Seagal a jak vidíte, dost siužíváme na natáčení mýho posledního filmu: Kung-Fu Film, hraje Steven Seagal.Já jsem Steven Seagal. Když jsem byl malej kluk,můj oblíbenej seriál byl Kung Fu.

Viděl jsem všechny díly. Dost z nich jsem dokoukal. Hej, sklapni! Nebo dostanešdalší nakládačku. Teda, to bylo něco. Každej tejden ten kung-fu týpeknakopal nějakýmu šaškovi prdel. Řekl bych, žeten seriál měl větší hloubku. Co seš doprde*e zač? Myslel jsem, že jsividěl všechny díly.

Všechny díly čeho? - Kung Fu.- To jsem viděl celý. No tak to mě poznáváš,já jsem David Carradine... hvězda. Ne, ne, ne, já jsem hvězda. Já myslel hvězda toho seriálu. Jakýho seriálu? - Kung Fu.- Tak jo, klid, hoď tam zpátečku, klid. Ty mi říkáš, že měpoznáváš ze seriálu Kung Fu?

Protože já v tom nikdy nehrál. Takže, kdo vlastně jseš? Jmenuji se David Carradine a ty jsi měpožádal, abych hrál ve tvém filmu mistra Po. Už ho hraji 3 týdny a tohle je podeváté,co vedeme tento rozhovor. Ahoj, já jsem Steven Seagal a tohleje můj idol David Carradine, nazdar Davide. Jo, ahoj. Co říkáte, nepodíváme sena ukázku mě a...

jakže se jmenuješ? - David.- David! Caradine! Jasně. ...jak spolu točíme. V téhle ukázce hraju mladýho Kwan-či,kwong-či, Kwan-Čeng-Kena. Učícího se duchovní věci od mastra,- mistra - mistra.... - Po.- Pou, dobře, tak jo. Mladý učedníku, pokudmi vezmeš kamínek z ruky, tak jsi se naučil vše,co jsem tě naučit mohl. Budeš moci odejít anastoupit tak cestu míru.

Ale mistře, jsem jenom chlapec,tam nedosáhnu. Podívejte, jak jsem malý. Učedníku, musíš se o to pokusit. Nindžové! Já ti nevím, celáta věc s kamínkem je blbost. Ta celá věc s kamínkem, je cvičení buddhistických mnichů. takže říkáš, že buddhismus je blbost?

Ne, možná říkám,že ty jseš blbej. Říkáš, že jsem blbec? No já ti nevím, blbče. Můžu ti říkat blbče, blbče? Ten chlápek mává na měnebo na tebe? Stevene, neviděl jsiDavida Carradina? - Kdo je David Carradine?- Jsem přímo tady. Páni, ty jseš ale tuhej hombre, kdyžněkomu zlomím vaz, tak většinou nevstane.

Sleduj. Jak se jmenuješ? David Carradine. Ty jseš vážné tvrďák. Mohl bys bejtpříští David Carradine, kdybys chtěl. Jak se jmenuješ? - Steven Seagal- Hej... Zaslechl někdo jméno toho chlápka? Nakopu mu prdel!

překlad: Ajvngoučasování: Ota (Oudžej)www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jo, taky nemuzu uverit ze sem to ja xD

190

Odpovědět

:DDDD on je velkej frajer:D

190

Odpovědět

Steven Seagal na to má.

190

Odpovědět

to je dobrý :D nemáte jich víc se "segalem" ...vim že se ptám pomalu po dvou letech

190

Odpovědět

Video opraveno.

190

Odpovědět

Borec.Seagal muí bejt nadšenej!

190

Odpovědět


Odpovědět

Pecka:-D

190

Odpovědět

Dejte sem jeste to video jak imitujou Arnolda Svarcenegra (nevim jak se to pise xD ) je to z MadTV a mam takovej pocit ze ho imituje uplne stejnej frajer jako ted S.Segala

193