Značkování územíMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:848
Počet zobrazení:9 820

Takhle to dopadá, když si gangsteři označují území nasprejovaným tagem a jeden z nich má v sobě duši umělce. Scénka pochází z dílny MadTV a hlavní roli si v ní střihl známý Keegan-Michael Key z dua Key & Peele.

Přepis titulků

překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Tady válí mí East Side Locos? Musíme se reprezentovat, ese. Označíme si svoje území, jasný? East Side Locos, náš znak. Znamená, že si tady s náma nikdo nemůže zahrávat, jinak je po něm. Tak se předveďte. Pěkný, to je ono, ese. Salazare, co to sakra děláš?

- Uhlazuju stěnu. - Cože? Musí to být pěkně hladký, aby se to neloupalo. Nic nepřipravuj, když to máš jenom otagovat. Jen tam stříkni ty písmena! No tak, chlape, dělej. No dobře, je to tvoje zeď. Ale až se to začne loupat, neházej to na mě. Bude to vypadat odfláknutě, kámo. Pěkně, ese. To se mi líbí. Hezký.

Salazare! Co to zase děláš? - Nanáším základovku. - Základovku? Co blázníš? Nejseš přece žádnej Pablo poblblej Picaso. Musí tam být základ, jinak ta barva bude týct. - Když chceš malovat... - Zavři tu fazoložroutskou hubu. Maluješ si tady snad obejvák? Jen říkám, lidi budou mluvit o tom, jak je to udělaný. - Takhle ztratíme respekt komunity.

- Resp... Jsme drogoví dealeři a tohle je komunitní centrum. Hele, v tomhle gangu jsi jen proto, že jsi můj bratranec, jasný? Takže buď tak hodnej, drapni ten sprej a posprejuj to! Tak jo. Ty seš tady šéf. Co čumíte? Procvičujte si ty písmena! Salazare! Hele, fakt se snažím bejt na tebe hodnej. Fakt že jo.

Ale jak to někdo, kdo projíždí kolem, asi přečte? Ne, tudy chodí dost lidí pěšky. Ti ocení detaily. Velikost donutí diváka, aby se do toho víc vcítil. To stačí. Hotovo! Dej mi šátek, už nejsi v gangu! Dej mi ho. Utíkejte! To jsou Dokes. Tohle je naše území, kámo.

Vidíte? Já jim to říkal, takhle se to má dělat.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten malej je děsně správnej :o)

320

Odpovědět

Když někdo, kdo to umí, chce sprejovat, tak to nedělá na nově natřenou budovu, tedy pokud se nedohodl s majitelem.. ty posraný tagy, který jsou všude, jsou akorát dementní znamení, nebo spíš volání o pomoc těch, komu se rodiče věnují asi tolik, jako kočka matematice... každýmu blbečkovi, který posprejuje cizí barák, počmárá sedačku, nebo to vyškrábe do skla, by měli ten jeho tag vypálit na ksicht, když je na něj tak hrdej...

435

Odpovědět

Dobrá scénka, jinak není nic lepšího než když Vám někdo na nově zateplenou zeď napíše "Baník p**o", to by pak měl jeden chuť jim ten stadion vypálit.

336

Odpovědět

A nebo je nechat spadnout z první ligy. Můžou si za to sami, tak ať si to vyžerou. Prý že Baník je kulturní dědictví Ostravy, přitom nás více pozitivně proslavily Vítkovice, které hrály po Evropě. Baník, baníkovci nám dělají často jen ostudu...

234

Odpovědět

+kubja92Také si myslím, nechápu proč by mělo město zachraňovat soukromý subjekt z veřejné kasy, prostě to nedává smysl, ergo teď v době kdy by mělo přijít na Ostravsku o práci 12 tis. lidí je to něco co se hodně špatně obhajuje.

220

Odpovědět

Asi jinej gang co .. ´:D

233

Odpovědět

Poslední MADtv v roce 2010 a až teď další? zírám že sem se vůbec dalšího dočkal. Nevím jak ostantí ale já bych radši místo neustálejch talkshow a jinejch videí radši občas uvítal nějaký video od týhle party...

207

Odpovědět

Zrovna talk show jsou u nás dost populární, takže to není úplně na místě. ;-)

1957

Odpovědět

+BugHer0Tak to nebylo myšleno. Vím že sou populární ale spoustu lidí třeba nezajímají, takle se dá říct že vám sem většina lidí chodí jen kvůli talkshow... já osobně hltám jenom Conana, ale miluju i takovýhle skeče a scénky prostě hlavně ty starší kousky, kterejch je tu ale ve srovnání s ostatními typy videí pramálo.

192

Odpovědět

Já myslím, že ono MADtv se obecně nevyznačuje bůhvíjakou kvalitou. I když hodnotím spíš podle jejich starších kousků.
Tenhle skeč se samozřejmě povedl, to jo, ale nemyslím si, že MADtv je obecně nějaká studnice excelentních skečů, která se zde přehlíží...

1819

Odpovědět

Každopádně dyž tak nahoď konkrétní videa, třeba mě vyvedeš z omylu.

181

Odpovědět

To prostředí jako by vypadlo ze San Andreas :D

255

Odpovědět

pěkny...akorat mě u toho s*re ten "smích publika"

239

Odpovědět

asi to taky pujdu skusit :D :D

1928