Jak přežít v divočiněMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:405
Počet zobrazení:5 680

MADtv vám asi není třeba představovat. V dnešním skeči neuvidíte známé tváře (jako jsou Key a Peele), ale  Bobba Leeho, který se podobně jako populární Bear Grylls bude snažit přežít v divočině.

Přepis titulků

Jmenuju se Bobby Lee a strávil jsem 7 let v komediálním pořadu. Ztvárnil jsem tucty asijských stereotypů. A svoje nádobíčko jsem ukázal tisícům cizích lidí. Nyní se chystám na své zatím největší dobrodružství. Jsem na cestě do divočiny, kde budu muset sám přežít tři dny. Tohle je LEE vs. DIVOČINA. Angelský národní les oplývá 650 000 akry divočiny. Každý rok se zde ztratí turisté a já vám ukážu, jak přežít.

Štáb bude natáčet, ale nesmí mi pomáhat. Mám pouze polní láhev, křesadlo, nůž... Co, co?! Hej, kluci, potřebuju svoje věci! Je tady strašný vedro, takže musím rychle najít vodu. No tak, máte mraky lahví vody, stačí mi jedna. Ne, Bobby, nesmíme ti pomoct. Takový jsou pravidla. Jak chcete!

Co když chcípnu? Dobrý, dobrý, je to dobrý. To bych nedělal, Bobby. To je dobrý, je to přírodní voda. Už se stmívá, takže jsem si tu z listí udělal místo na spaní. - Všechno mě hrozně svědí. - A cos čekal, vole? - Ležíš na jedovatým dubu. - Neležím. - Ale jo. To teda ne!

Prostě mi dejte prášek, jenom jeden. Jste hrozný! Je to noční můra, ale je tu naděje. Našel jsem nějaké bobule k snídani. - Hele, kdes vzal ty bobule? - Tady. Kluci! Panebože! Drží mě! Pomoc! Pomožte mi! To je děsivý.

Neměli bysme mu pomoct? Jo, už nám stejně dochází film. LEE vs. DIVOČINA Štáb bude natáčet, ale nesmí mi pomáhat. Mám jenom polní láhev, nůž a křesadlo. A budu... Co je kur... Mám jenom láhev, nůž a křesadlo. Mám jenom láhev... A ukážu vám, jak...

To je děsivý. Neměli bysme mu pomoct? Jo, už nám stejně dochází film. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Stop!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede:

This video contains content from WBTV, who has blocked it on copyright grounds.

00

Odpovědět

To v tý vodě byla mrtvola?

180

Odpovědět

a v rozkladu...

190

Odpovědět

Bobby už udělal daleko lepší skeče.

http://www.youtube.com/watch?v=H8h3YkDLZS4
http://www.youtube.com/watch?v=F1xVtL_K0xE

185

Odpovědět

Sice mám všechny díly Nutné k přežití skouknuté, ale pravděpodobně bych v divočině dopadl stejně jako Lee :D

180

Odpovědět

Stejně vtipný asi jako česká Partička.

1827

Odpovědět

Úplně mi to připomnělo Kdo přežije. Jediné, co tam chybělo byla imunita :D

1810

Odpovědět

Dnes ve vystřižených scénách z Nutné k přežití uvidíte ...

182

Odpovědět

Hmmm.. bobule :D

182