Adoptované dětiMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:5 770

Bobby Lee z MADtv a skeč na téma adoptovaných dětí z východu... Mimochodem, podle komentářů na YouTube je jejich korejština hodně špatná.

 

Přepis titulků

Hele, tamhle je Margaret. Ahoj, Margaret. Jé, ahoj, Felicio. No výborně, konečně někdo, komu můžu ukázat své nové dítě. To musí být to nové dítě, které adoptovala z Koreje. - Kdopak to je? - Tohle je nádherné děťátko. Blahopřeju. Je tak roztomilý. - Jsi tak milá. - Jak se jmenuje? Levi.

Chtěli jsme nějaké americké, co ale zní jako asijské. Pomoc! Pomožte mi. Pomoc! - Kolik mu je? - Nevíme. Byl opuštěný a vychovávaný kozama. Ale v agentuře nám říkali, že je mu asi rok. Jsem 30letý kozí farmář z Pusonu. Chci domů, můžete kontaktovat moji rodinu?

- Bude z něj pěkná mluvka. - Musíte být pyšní. Alan je tak hrdý. Nemáte u sebe telefon, abych si zavolal? Musíš mít hladík. Tady máš svoji lahvičku. Už je mi z toho blbě! Bolí mě z toho břicho a tloustnu po tom! Ne, žádné házení, Levi. Žádné házení. - Ahoj, holky. - Ahoj, Alice. Pomoc, pomož mi.

- Kde bydlíš? - V takovém žlutém domě. Plánuju útěk ještě s několika týpky z mý školky. Jdu do toho. Hele, už stojí! No tak, pojď k mamince, pojď. Levi, žádné mlácení, žádné mlácení. Jé, už běhá! Levi, Levi, prosím! překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video ujde..Ale ta zrzka je dost dobrá :-)

192

Odpovědět

pripomina mi jednu herecku co hrava mrchu v komediach

180

Odpovědět

Tyhle videa sice nepatří k tomu nejlepšímu, ale stejně mě baví na ně koukat. Jen tak dál, děkuji za překlad.

200

Odpovědět

blbina :) kde hrál ten první korejec? je mi strašně povědomý, ale nemůžu si ho nikam zařadit.

191

Odpovědět

Myslím že byl jednou i v RWJ show.

180